UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinning alustab Türil esmaspäevast

/ / Uudised
17. veebruaril toimus Türil Sõudespinningu näidistreening, millest võttis osa 16 huvilist. Treeningul tutvustati põhjalikult sõudmise tehnikat ja räägiti treeningu ülesehitusest. Koos tehti venitusharjutusi ja arutati tulevikuplaane.

Päeva lõpuks otsustati alustada sõudespinningu treeningutega ka Türi linnas ja esimese treeningu toimumise päevaks valiti 27. veebruar. Treeningud toimuvad Türi Ujula rühmatreeningute saalis kõikidel tööpäevadel ja pühapäeval. Treeningud on juba Sõudespinning.ee registreerimise süsteemis üleval ja alates praegusest hetkes on Sul võimalus ennast treeningule registreerida.

Sõudespinning on rühmatreening, kus kasutatakse rütmilist ja energilist muusikat. Kõik treeningud koosnevad kolmest osast. Esimene osa on soojendus, kus 10-15 minuti jooksul tehakse tehnikaharjutusi sõudeergomeetritel. Sellele järgneb treeningu põhiosa, kus sõidetakse erinevates tempodes ja tehakse erinevate pikkustega lõike vastavalt ettenähtud treeningplaanile. Treening lõpetatakse alati mahasõiduga ja venitusharjutustega.

Treeningute aegadega saad tutvuda siin

Igal huvilisel on võimalik liituda treeningutega, isegi kui ei ole varem sisesõudmisega kokkupuutunud. Selleks on vajalik isikliku konto loomine Sõudespinning.ee lehel.

Registreeritud kasutajal on võimalik ennast registreerida treeningule valitud päeval. Samuti saavad kõik registreeritud kasutajad näha meie süsteemist enda registreeringuid ja vajadusel saab ennast treeningust maha võtta.

Registreeru treeningule | Pildigalerii Türil toimunud treeningust
ÜLES