UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinning on rühmatreening sõudeergomeetritel Concept2, mida juhendab treener ja kõik treeningud toimuvad energilise muusika saatel. Suurem osa Sõudespinningu treeningutest on suunatud aeroobse võimekuse arendamiseks ehk vastupidavuse tõstmiseks. Samuti kasutatakse rohkem intensiivsemate treeningute programme, et tõsta maksimaalset sooritamise võimet.

Keskmiselt kestab treening 50-60 minutit ja kõiki treeningud juhendavad sõudekogemustega treenerid. Treener õpetab õiget sõudetehnikat, mille abil saab igaüks tõsta enda treeningu efektiivsust. Treener sõuab treeningu ajal saali ees ja kommenteerib treeningu plaani ja jagab osalejatele õpetussõnu.

Sõudespinning on rühmatreening kus kasutatakse rütmilist ja energilist muusikat. Kõik treeningud koosnevad kolmest osast. Esimene osa on soojendus, kus 10-15 minuti jooksul tehakse tehnikaharjutusi sõudeergomeetritel. Sellele järgneb treeningu põhiosa, kus sõidetakse erinevates tempodes ja tehakse erinevate pikkustega lõike vastavalt ettenähtud treeningplaanile. Treening lõpetatakse alati mahasõiduga ja venitusharjutustega.

Igal huvilisel on võimalik liituda treeningutega, isegi siis kui ei ole varem sisesõudmisega kokkupuutunud. Selleks on vajalik isikliku konto loomine Sõudespinning.ee lehel. Registreeri enda kasutajanimi ja parool ja seejärel avaneb sul võimalus näha treeningute toimumise aegu ja muud informatsiooni.

Registreeritud kasutajal on võimalik registreerida ennast treeningule valitud päeval. Samuti saavad kõik registreeritud kasutajad näha meie süsteemist enda registreeringuid ja vajadusel saab ennast treeningust maha võtta.

NB! Kui peale registreerumist ilmneb põhjus mis ikkagi ei luba treeningul osaleda PALUME viivitamatult ennast treeningust maha võtta.

ÜLES