UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Heategevuslik sõit toetamaks sõudesporti Tallinnas

MAAILMAREKORDI PROJEKT 24h SÕIDUS

Sõudespinning.ee teeb hulljulgest üritusest otseülekannet siin lehel

23. oktoobril 2015 kell 12:00 Türi Ühisgümnaasiumi spordihoones (Tolli 62, Türi) alustavad Randel Peerna (34.a) ja Siim Sarapuu (33.a) enneolematu katsumusega – üheskoos on neil plaan sõuda sõudeergomeetril 24h järjest. Meeste eesmärgiks on maailmarekord. Varem ei ole seda keegi invasportlastest maailmas teinud.

Randel Peerna – “Juba 2 kuud enne starti on vorm ja vaim paremas seisus, kui enne meie esimest C2 tandemis sõitu mis oli 100km”. Randel ja Siim püstitasid maailmarekordi 10. mail 2014 100km sõidus. Nüüd on neil eesmärk suurem ja raskem!

Projekti toetavad: Kyäni, Sõudespinning.eePolar, Concept2, Türi Vald, Türi Ühisgõmnaasium, Alliku Grupp, Raap Ehitus, Sportland, PostiPoisi OÜ, BWT, Taure, Eesti Kultuurkapital, Premia.

KES ON RANDEL JA SIIM?

Oma parima tervise nimel tasub iga nädal teha paar tundi endale meeldival spordialal trenni!

15 aastat tagasi anti Randelile valida: jätkata elu ratastoolis või alustada spordiga. Sel päeval ei osanud mees muidugi arvata, et ühel päeval tulevikus on ta Eesti üks edukamaid invasõudjaid. „Tänu Villa Medica töökale meeskonnale ja Anneli Kuusele suudan ma nüüd iseseisvalt kõndida,“ ütleb Randel, kelle jaoks sport on saanud osaks elust. Loe edasi

Pärnus elades kohtus Siim endise klassivenna Randel Peernaga, kes rääkis kahekordse olümpiahõbeda Jüri Jaansoni üleskutsest.  Nimelt kutsub sõudmise elav legend Jaanson invaliide tegelema sõudespordiga. Mõne aja möödudes, olles leidnud internetist piisavalt informatsiooni nii sõudespinningust kui ka sõudmisest veepeal, otsustas Siim sõudmist proovida. Loe edasi

PILDIGALERII 100KM SÕIDUST

[rev_slider Randel/Siim]

ÜLES