UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

01
jaanuar

Igaaastane võistkondlik virtuaalne võistlus. Eesmärk: koguda võimalikult palju kilomeetreid jaanuari kuu jooksul.

Virtuaalne, Ülemaailmne

22
jaanuar

Rahvusvaheline sisesõudmise võistlus 1000m distantsil. Baltikumi suurimal jõuproovil osaleb sportlasi Lätist, Leedust, Soomes ja Venemaalt.

Virtuaalne, Time-Team

05
märts

Eesti Meistrivõistlused 2000m distantsil kuuluvad Sõudesarja karusselli ja on sarja viimane etapp. Võisteldakse individuaalselt erinevates klassides

Virtuaalne, Time-Team

07
aprill

Traditsiooniline rahvusvaheline virtuaalne sisesõudmise võistlus poolmaratoni distantsil (21097m). Sõida distants läbi ja saada meile tulemus. Võistlus kestab neli päeva (06.-09.04).

Virtuaalne võistlus, koduklubides

01
juuli

Kolme nädalane ainulaadne rahvusvaheline sisesõudmise tuur. Kolme nädalaga sõidetakse üle 400km ja arvestust peetakse individuaalselt ning viruaalselt.

Virtuaalne tuur, üle maailma

22
oktoober

Nii individuaalne kui võistkondlik sisesõudmise võistlus maratoni distantsil (42195m). 4-liikmelised võistkonnad võistlevad ühel sõudeergomeetril.

Virtuaalne, koduklubides

26
november

Individuaalne sisesõudmise võistlus 6000m distantsil. Toimub Eesti Meistrivõistluste nime all ning kuulub EMT Sõudesarja karusselli.

Viljandi Spordihoone, Viljandi, Eesti

17
detsember

Individuaalne sisesõudmise võistlus 1000m distantsil, mis kuulub EMT sõudesarja karusselli ja ühtlasi on ka Pärnumaa lahtised meistrivõistlused.

Kuninga Spordihoone, Pärnu, Eesti

ÜLES