UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

01
jaanuar

2016. aasta esimesel jaanuaril toimub järjekorranumbriga juba kolmas sportlik uue aasta vastuvõtmine, kus Pärnus korraldatakse sisesõudevõistlust.

Kalev Sõudekeskus, Pärnu, Eesti

13
jaanuar

„Tõmba, Jüri!“ peavõistlusele oodatakse kõiki, kes soovivad enda füüsilist vormi testida enne Alfa võistluse.

Jüri Spordihoone, Jüri, Eesti

23
jaanuar

Rahvusvaheline sisesõudmise võistlus 1000m distantsil. Baltikumi suurimal jõuproovil osaleb sportlasi Lätist, Leedust, Soomes ja Venemaalt.

Virtuaalne, Time-Team

04
märts

Eesti Meistrivõistlused 2000m distantsil kuuluvad Sõudesarja karusselli ja on sarja viimane etapp. Võisteldakse individuaalselt erinevates klassides

Virtuaalne, Time-Team

04
märts

Nii individuaalne kui võistkondlik sisesõudmise võistlus 500m distantsil, toimub UNESCO-rahvusvahelise tervisepäeva raames.

Soldino Gümnaasium, Narva, Eesti

06
aprill

Traditsiooniline rahvusvaheline virtuaalne sisesõudmise võistlus poolmaratoni distantsil (21097m). Sõida distants läbi ja saada meile tulemus. Võistlus kestab neli päeva (06.-09.04).

Virtuaalne võistlus, üle maailma

23
aprill

Individuaalne sisesõudmise võistlus maratoni (42195m) distantsil. Traditsiooniliselt osaleb nimetatud võistlusel ka Sõudespinning.ee tiim.

Kerava Sõudeklubi, Kerava, Soome

02
juuli

Kolme nädalane ainulaadne rahvusvaheline sisesõudmise tuur. Kolme nädalaga sõidetakse üle 400km ja arvestust peetakse individuaalselt ning viruaalselt.

Virtuaalne tuur, üle maailma

22
oktoober

Nii individuaalne kui võistkondlik sisesõudmise võistlus maratoni distantsil (42195m). 4-liikmelised võistkonnad võistlevad ühel sõudeergomeetril.

I&M Crossfit, Tallinn, Eesti

26
november

Individuaalne sisesõudmise võistlus 6000m distantsil. Toimub Eesti Meistrivõistluste nime all ning kuulub EMT Sõudesarja karusselli.

Viljandi Spordihoone, Viljandi, Eesti

17
detsember

Individuaalne sisesõudmise võistlus 1000m distantsil, mis kuulub EMT sõudesarja karusselli ja ühtlasi on ka Pärnumaa lahtised meistrivõistlused.

Kuninga Spordihoone, Pärnu, Eesti

ÜLES