UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Professionaalsed sportlased, spordiarstid ja füsioterapeudid peavad sisesõudmist parimaks alaks, millega saab iga inimene sõltumata vanusest tõsta enda füüsilist vormi.Raske on leida teist spordiala, mis koormaks ühe liigutuse ajal nii palju lihasgruppe. Ühe tõmbe ajal töötavad käed, ülakeha, kõhulihased, seljalihased, tuhara – ja jalalihased.

Väga paljud inimesed on leidnud just sisesõudmises selle mida nad on otsinud. Just see spordiala hoiab suurepäraselt Teid väga heas füüsilises vormis ja lisaks kõigele mõjub positiivselt ka vaimsele seisundile.Põhiline sõudmise liigutus on paljude lihaste koordineeritud ja sujuv töö, mis kordub igas uues tõmbes. Iga lihaste grupp aitab kaasa efektsele liigutusele, mis koosmõjul arendab maksimaalselt võimsat tõmmet.

Koormab paljusid lihasgruppe

Üks sõudetõmme paneb tööle rohkem kui 80% kõikidest lihastest inimese kehas. Dünaamilised liigutused tõstavad kiiresti ja hästi lihaste toonust ja painduvust.

Suurepärane kalorite põletaja

Kuna sõudmise liigutused toimuvad suure amplituudiga siis just sõudmine põletab ühe treeningu jooksul väga palju kaloreid. Ühe tunniajalise treeningu jooksul põletatakse 600 kuni 1 000 kilokalorit.

Sobib nii noortele kui kõrges eas olevatele inimestele

Õiget koormust valides saab sõudeergomeetril treenida nii 10 aastane laps kui 100 aastane vanur. Rahulikud treeningud aitavad hoida keha heas toonuses.

Positiivne koormus liigestele

Sobib ideaalselt inimestele, kellel on probleeme ülekaaluga. Populaarseks kaalu langetamise meetodiks peetakse jooksmist, aga tihtipeale suures kaalus inimistel tekivad jooksmisel probleemid põlveliigestega. Sisesõudmine ei koorma negatiivselt liigeseid ja tänu sellele on Teil võimalik teha pikemad aeroobsed treeningud, mis põletavad efektiivselt nahaalust rasva.

Taastumine

Sobib väga hästi rehabilitatsiooniks inimestele, kellel on olnud sportlikud või muud traumad ja edukalt läbiviidud operatsioonid. Sisesõudmine aitab kiiresti jõuda füüsilisse vormi, mis oli Teil enne terviseriket ja treeningute jätkamisel saate tõsta keha funktsionaalsust väga kõrge tasemele.

Kasutavad teiste spordialade sportlased

Tänu kõrgele efektiivsusele kasutavad mitmed sportlased sisesõudmist enda ettevalmistuse perioodidel. Jooksjad, ujujad, suusatajad, ratturid, motosportlased … Väga paljud teised tegelased hindavad kõrgelt Concept2 sõudeergomeetri poolt pakutavaid treenimisvõimalusi.

Hea treening seljale

Sõudmine treenib väga hästi seljalihaseid ja tugevdab selgroo fiksaatorlihaseid. Hakates sõudma, vabanete juba pikemat aega vaevanud seljavaludest, mis tavaliselt tekib olles pikemat aega staatilises ebamugavas asendis.

Motiveerib ja tõstab tuju

Sõudespinningu suur efektiivsus tõstab kiiresti tulemusi ja selle kaudu motiveerib saavutama veel paremaid resultaate. Treeningutel kasutatav muusika teeb treeninguid nauditavamaks ja tõstab iga treenija tuju. Lõpetades järjekordset treeningut lähete koju energiliselt, rõõmsalt ja hea enesetundega.

ÜLES