UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Kogume koos kilomeetreid

/ / Uudised
Nagu riigisaladus, märkamatult meile, käib selle aasta FTC (Fall Team Challenge). Traditsiooniliselt sai ta alguse 15. septembril ja läbi saab 15. oktoobril. Reklaaminud challengit ei ole ja kohe on ka meie tiimi tulemus tagasihoidlik. Tänase päeva seisuga on ainult 28 inimest võistlusega liitunud meie tiimi koosseisus.

Liitumiseks on jäänud ainult 5 päeva. Kutsun kõiki seda tegema esimese sammuna ning teisena, oleks väga kasulik alustada sisesõudmise treeningutega kui Te pole seda veel teinud.

Iga kilomeeter loeb! Eelkõige Teie tervisele ja siis tiimile. Mõõdukas füüsiline koormus Teie kehale tõstab Teie elu kvaliteeti. See on tõestatud fakt! Peale sisesõudmise treeningut paraneb alati enesetunne ja terve keha on veel pikemat aega nauditavas toonuses.

Tuletan meelde, et võistluse nimi on Fall Team Challenge ja meie tiim on nimega Sõudespinning Estonia. Sõudeergomeetrit võib tõmmata väga paljudes spordiklubides üle terve Eesti. Sisesõudmise treeningud juba käivad Tallinnas ja varsti algavad ka Pärnus, Tartus ja Viljandis.

Kui kuuled Logbookist esimest korda, siis see on interneti keskkond, kuhu iga kasutaja saab sisestada enda treeningtulemusi. Teisisõnu võib Logbooki nimetada spordipäevikuks. Logbooki pidaja inimeste motiveerimiseks on loodud virtuaalseid võistlused, millest iga registreeritud kasutaja saab osa võtta sõltumata elukohast.

Selline päeviku pidamine ja võistlustel osalemine tõesti motiveerib regulaarselt treenima ja jõuproovidel osalema. Sel võistlusel ei ole olulised kiired lõigud, vaid läbitud kilomeetrid. Logbook aktsepteerib ka teisi Concept2 ergomeetreid (SkiErg ja BikeErg).

Kuidas teha Logbookis konto? | Fall Teab Challenge
ÜLES