UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Viimased kaks päeva tiimiga liitumiseks

/ / Uudised
Virtuaalne sisesõudmise võistlus Virtual Team Challenge on jõudmas poole peale. Sõudespinning Estonia asub 13. jaanuaril esimesel positsioonil 525 tiimi seas. Nii hästi pole eestlastest koosneval võistkonnal kunagi varem läinud. 2017. aastal lõpetati seitsmendana ja sel aastal on võimalus teha ajalugu. 

Tegelikult ei ole kõik nii lihtne, mitmed tiimi liikmed pingutavad kahel korral päevas, et tiimile võimalikult palju kilomeetreid tuua. Mitmed inimesed on tänu sellele jõuproovile leidnud taas motivatsiooni hakata aktiivseteks spordi harrastajateks.

Täna on Eesti võistkonnas 211 aktiivset liiget, kes panustvad tiimi edukusse oma võimete piires. Oluline on leida veel inimesi, kes suudaksid enda poolt sõutud kilomeetritega panustada. 15. jaanuaril läheb tiimiga liitumine lukku ja alates 16. jaanuarist seda teha rohkem ei saa. Siinkohal kutsume kõiki eestlasi Sõudespinning Estonia tiimiga liituma ja panustama.

Meie suurim konkurent French Indoor Rowers Team on meile lähemale liikumas ja võib ohustada eestlaste võitu. Nende tiim on hetkel oluliselt suurem kui meie ja oht kaotada liidripositsiooni on tõesti suur. Pranstlaste võistkond on võistluse suurim ja koosneb 272 liikmest.

Üheskoos on väikesel Eestil võimalik suurriigile Prantsusmaale vastupanu osutada ja esmakordselt võit koju tuua. Võistlus kestab 31. jaanuarini ja iga sõidetud Concept2 masinal kilomeeter loeb. Tule omadele appi, kui Sa pole veel seda teinud.

Concept2 Logbook keskond | Virtual Team Challenge tingimused | Liitu meie tiimiga
ÜLES