UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Jääme ootama järgmist Sõudespinning.ee rattamatka

/ / Uudised
Ühel ilusal ja päikselisel hommikul kogunesid 15 inimest Harku Sõudebaasis, et läbida koos mitmeid kilomeetreid jalgratastega matkates. Nagu eelnevalt oli mainitud, oli suunaks sel korral võetud Keila-Joa ja võrreldes eelmiste kordadega oli rada jälle muudetud.

Kuigi mõned raja lõigud läbiti päris kiires tempos tuli kogu matka keskmiseks kiiruseks pisut üle 10 km/t. Iga järgneva tunni tagant tehti puhkepause ja nauditi loodust nii mereäärsetel raja lõikudel, kui ka paksus metsas sõites.

Igaühel jagus teemasid mida sõidu ajal arutada ja nii möödus aeg suhteliselt kiiresti. Ühe inimese ootamatu kadumine tekitas veidi ärevust, aga kiire tegutsemine ja korraldajate hea maastiku tundmine ei lubanud paanikanupile vajutada.

Mõned kerged kukkumised jätsid võib olla mälestused rattamatkast kauemaks kui arvata võis, sest sinikad on ka täna veel alles.

Sõudespinning.ee IV rattamatkSõudespinning.ee IV rattamatk sai selleks korraks läbi. Kokku sõideti 62km 5. tunni ja 50. minutiga. Kas sõidame veel?

Posted by Sõudespinning on 6. juuni 2015. a.

Aleksander Glinjanski: “Ma osalesin Sõudespinning.ee poolt korraldatud rattamatkal esimest korda ja see rajaprofiil oli väga põnev, sai sõidetud kõike mida rattaga sõita üldse saab. Valitud maastik oli väga ilus, ise kohe kindlasti nii ilusatesse kohtadesse ei satu. Tänan korraldajaid ja tervitan kõiki, kes matkal osalesid”.

Matkarada sai läbitud 5. tunni ja 54. minutiga. Peakorraldaja GPS seade näitas läbitud marsruudi distantsiks 64km. Rattamatkal osalejatel olid numbrid 2-3 km võrra väiksemad.

Inge Soopalu: “Minul õnnestus saada kõige rohkem tähelepanu, sest just mina olin see, kes sai kõige rohkem boonuspunkte mida peakorraldaja jagas kukkumiste eest. Samuti just minul purunes rattakumm, mida õnneks sai kiirelt ja natukene ebatraditsiooniliselt ära vahetatud. Sain hulga positiivseid emotsioone ja muidugi sai trenni ka korralikult tehtud. Ootan järgmist matka ja soovitan teistel ka kord sellist teed ette võtta.”

Sõudespinning.ee IV rattamatka pildigalerii | Rattamatka marsruut
ÜLES