UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Eestlased MM-l. 1. päev Prahas

/ / Blogi

Homme algavad Prahas Maailma- ja Euroopa Meistrivõistlused sisesõudmises. Kaks päeva kestvas hübriidvõistlusest võtavad osa sisesõudjad nii kohapeal, kui ka virtuaalselt oma kodudest. Sel korral osaleb nimetatud jõuproovil viimaste aastate suurim eestlaste delegatsioon mis koosneb 11 sportlasest.

Eesti koondisse kuuluvad eelmise aasta maailmameister Doris Meinbek, varasematel aastatel kuldmedaleid noppinud Leo Muiste, Kaarel Kiiver, Gerli Endrekson, Malle Lüdimois, Egert Erm, Margot Arula, Julija Varšavskaja ning virtuaalselt stardib eelmise aasta hõbedane Liisa-Marie Lääne.

Esmakordselt osalevad sisesõudmise tippsündmusel aktiivsed sisesõudmise harrastajad Margit Vaarma ja Karmen Alnek, kes jagavad teiega blogi formaadis oma muljeid. Naised jõudsid kohale üks päev varem ja siin on nende esimese päeva blogi sissekanne:

Margit Vaarma – “Täna on kõik edukalt läinud. 6 paiku hommikul alustasime Karmeniga teekonda läbi Tartu Riia poole. Riiast lenukiga Prahasse. Lennujaamast metrooga linna ning esimesena läksime vaatasime O2 Arena asukoha üle.

Kuna sinna sisse kedagi veel ei lastud, siis tegime lõuna/õhtusöögi ning jalutasime veidi kõrval asuvas ostukeskuses. Kell 17:00 astusime O2 Arena uksest sisse ning saime kätte oma võistleja kaardid ehk akrediteeringud. Polegi kunagi niipalju sõudeergomeetreid ühes kohas koos näinud – võistlusareenil 60 pluss soojenduseks ettenähtud masinaid.

Kuna mõlemad võistleme kergekaalu arvestuses siis käisime ka kiirelt kaalumas, minul oli 700g üle, Karmenil 500g alla lubatud normi. Aga see oli tehtud riietega ja peale sööki, nii et hommseks peaks kõik korras olema.

Peale Arenaga tutvumist sõitsime hotelli, mis on ühistranspordiga sõites ca 20min kaugusel. Luks hotelli seekord ei õnnestunud saada, aga kulutatud raha eest on see täitsa hea valik, kus võistluseks end välja puhata. Praegu kõik hästi aga tõde selgub homme, kui stardikäsklus on kõlanud”.

ÜLES