UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudeergomeetri monitori funktsioonidest

/ / Blogi
Minu käest on küsitud sõudeergomeetri monitori võimekusest, kuidas saaks läbida konkreetse distantsi nii, et lõpetades saaks näha täpset tulemust. Probleemiks on olnud, et sõudeergomeetri kasutaja ei tea, kuidas saab sisestada distantsi, mida tahetakse läbida.

Tegelikult on monitoril väga palju funktsioone ja täna proovin lugejale selgeks teha, kuidas saaks läbida poolmaratoni või 6km distants nii, et monitor fikseeriks aja täpselt siis kui distants on läbitud.

Tavaliselt, kui proovitakse lihtsalt näiteks 6km läbida, siis juhtub nii, et kui 6000m number tuleb ette lõpetame tõmbed. Aeg aga jookseb mõned sekundid veel edasi ja tulemus ei ole täpne. Alloleval videol näitan, kuidas distantsi sisestada ja kuidas pärast treeningut leida monitori mälust enda tulemus muude andmetega.

Videol on näidatud, kuidas saab sisestada poolmaratoni distants ja 6km distants. Analoogselt saab sisestada ka muid vahemaid. Samuti valides menüüst “single time” saab sisestada ajalist intervalli, mille läbides näitab monitor sisestatud aja jooksul läbitud vahemaad meetrites.

Ma väga loodan, et avaldatud video on abiks. Ootan veel küsimusi, mis on seotud sisesõudmisega või sõudeergomeetri Concept2 kasutamise ja hooldamisega. Proovime kõikidele küsimustele vastata video formaadis.

Esita järgmine küsimus | Kui sa ei tea millist trenni täna võiks teha
ÜLES