UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

TEEME MIDAGI JÄLLE KOOS!

/ / Uudised
Üheks igal aastal toimuvaks Concept 2 Logbooki poolt korraldatavaks võistluseks on Fall Team Challenge. Soovime taaskord suurejooneliselt sellest osa võtta ja koos pingutada ühise eesmärgi nimel. Eesmärk on koguda Sõudespinning Estonia tiimile võimalikult palju sõudeergomeetril sõidetud kilomeetreid. Võistlus algab 15. septembril ja kestab 30. päeva.

Võistlus on meeskondlik ja tiimidel on vaja kuuga koguda võimalikult suur kilometraaž. Tegemist on väga motiveeriva võistlusega, sest oma tulemusi Logbooki sisestades, kajastuvad need kohe ka meeskonna enda ja võistluse lehel.

Sellepärast tulekski võimalikult täpse ülevaate saamiseks lisada oma meetrid kohe peale igat treeningut. Kuna meeskonna liikmetel on võimalus näha ka teiste tiimikaaslaste läbitud meetreid.

[rev_slider VTC]

Võistlusega liitumiseks tuleb teil logida sisse Concept 2 Logbooki andmebaasi ja rubriigi „Teams“ alt otsida üles Sõudespinning Estonia. Seejärel peate kinnitama oma osalemist, vajutades nupule „Join the challenge“. Edaspidi oma tulemust sisestades näete rubriigist „Teams“ meeskonna Sõudespinning Estonia peale vajutades ka kõiki meie tiimi liikmeid ja nende poolt läbitud distantsi.

Liituda Sõudespinning Estonia tiimiga saab siin | eelmise aasta tulemused

Eelmisel aastal olime nimetatud jõuproovil 15. positsioonil, kogudes 34, osalejaga 30. päevaga 4,549,621 meetrit.

Ootame kõiki soovijaid meie tiimiga liituma, sest ainult üheskoos pingutades võime konkurentidele pakkuda tugevat konkurentsi. Lisaküsimustega võite pöörduda otse Klubi Sõudespinningu poole.

ÜLES