UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Püsime kodus ja teeme trenni

/ / Uudised

Praegusel hetkel kehtestatud eriolukorra tõttu on parim võimalus trenni teha kodus. Sõudespinning annab võimaluse kodus püsides ennast siiski vormis hoida. Online treeningud on hoo üles kogunud ja toimuvad regulaarselt.

Kõik, kellel on olemas sõudeergomeeter, saavad osa võtta online sõudespinningu treeningutest. Kui üksi tundub raske motivatsiooni leida, siis virutaalse silla kaudu treeneri juhendamisel on kindlasti treening efektiivsem. Ühtlasi on võimalus teiste osalejatega suhelda ja nii ei teki üksi treenimise tunnet. Juba nädal aega oleme online treeninguid läbi viinud ja liituda pole hilja. Treeningud jätkuvad, kuni kestavad liikumispiirangud. Kuid treenimine ja enda eest hoolitsemine ei tohiks praeguses olukorras kindlasti unarusse jääda. See hoiab meid vormis ja tervetena.

Treeningutest osalenud Jelena Pipper kirjeldab, et on senimaani väga nautinud tõhusaid treeninguid. Ta väidab, et sõuderahva toetust on tunda ka virtuaalselt. Jelena jaoks on suureks boonuseks olnud see, et treeneri nõuandeid ja lihastreeningut saab nautida oma kodu seinte vahel.

Võimalus “koos” sõudeergomeetritel treenida avaneb igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 18:00 Sõudespinningu YouTube kanalis. Ühe treeningu hind on 3 € (30+ osalejaga hind 2€) ja info tasumise kohta laekub pärast treeningut. Registreerimine treeningutele käib kodulehe kaudu. Pane ennast kirja ja kanname hoolt enda tervise eest ühiselt.

ÜLES