UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinning.ee IV rattamatk Tallinnas toimub 6. juunil

/ / Uudised
Kolmel korral oleme käinud toredate inimestega koos rattaga sõitmas. Olid põnevad rattateed ja mõned üllatused igas sõidus. Tulemas on järjekorras IV Sõudespinning.ee rattamatk, kuhu oled kutsutud Sina ja ka sinu sõbrad ja tuttavad.

Läbime Harku matkarada, mis kulgeb mööda väikseid asulaid ja metsi, kuid suurim osa rajast kulgeb mööda mereäärt, kust avaneb väga kaunis vaade nii Tallinna linnale, Tallinna lahele kui ka Naissaarele. Rada on oma reljeefi poolest väga huvitav ja mitmekülgne ning leidub ka kohti, kus tuleb ratta pealt maha tulla ning ratas sülle võtta. Muretsemiseks aga pole põhjust, kuna võime kinnitada, et marsruut on rattaga kergesti läbitav.

Koguneme laupäeva (06.06) hommikul kell 10.00 Harku Sõudebaasi juures. Edasi liigume juba üheskoos mööda rannikut Keila-Joa suunas. Meeskonnatööga ületame looduse poolt tekitatud tõkked ja toetame teineteist vaimselt.

Umbes 30 km pärast jõuame Keila-Joani, kus teeme suurema peatuse. Laeme ennast energiaga ja seejärel alustame liikumist Tallinna suunas. Tagasitee kulgeb suuremas osas mööda asfaltteid, kus on väga hea ratta veeremine. Orienteeruv matka aeg on 5-6 tundi, kus kokku läbitakse umbes 60 km. Tagasi jõudes saab soovi korral kasutada Harku Sõudebaasi saunavõimalusi.

Kohustuslik:
Ilmaoludele vastav riietus
Täislaetud mobiiltelefon
Rattakiiver

Soovituslik:
Võta kaasa jooki-sööki või siis sularaha.

Registreerimine: Liitu matkaga FB lehel või saada meile e-mail.

NB! Vihmase ilma korral matka ei toimu.

Maastik: leidub kõike
Ratas: maastiku rattaga oleks mugavam
Distants: umbes 60km
Kiirus: jõukohane igaühele (mõnus veeremine)
Start: Harku Sõudebaas, Sõudebaasi tee 21, Tallinn

Pildigalerii: I rattamatk | II rattamatk | III rattamatk
ÜLES