UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Maismaa sõudemaratonil rünnatakse maailmarekordit!

/ / Uudised
Sel laupäeval, 25. oktoobril kogunevad paljud Eesti tugevamad maratonisõudjad Türil, et välja selgitada parimad. Võisteldakse nii individuaalselt kui ka võistkondlikult. Võistkondi on registreeritud nii Türilt kui ka Tallinnast, kohale tullakse ka Tartust. Naiste klassis ründab Klubi Sõudespinning liige Tiina Kapten maailmarekordit ja tema katsest teeb Sõudespinning.ee ka otseülekannet.

Tiina Kapten peab läbima 42195 meetrilise distantsi kiiremini kui 2 tundi 58 minutit ja 39 sekundit. Just selline on praegu veel kehtiv maailmarekord vanusegrupis 40-49 a, mille on välja sõitnud 2012. aastal ameeriklane Kate Newman.

“Tiina ettevalmistus on möödunud plaanipäraselt. Viimased treeningud on näidanud, et õnnestumise puhul uus maailmarekord sünnib. Kerge see muidugi olema ei saa, sest hoida keskmist kiirust alla 2.07 ja seda peaaegu kolm tundi järjest, on väga raske. Hoiame Tiinale pöialt ja ootame head tulemust” rääkis Klubi Sõudespinning eestvedaja Aleksei Lipintsov.

VAATA OTSEÜLEKANNE

Võistkondades tuleb sama põnev võistlus, sest kohalikud Sõudespinningu harrastajad võistlevad pealinna sõudespinningu harrastajatega. Tiimides võib olla maksimaalselt neli liiget ja võistkonna liikmed sõidavad ühel sõudeergomeetril vahetustega. Kuidas see neil õnnestub saab näha juba varsti. Stardi antakse võistlejatele kell 11.00.

Võistlust toetavad: Concept2 Eesti ja Ooker reklaam 

ÜLES