UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Algas FTC võistluse viimane nädal

/ / Uudised
2017. aasta FTC hakkab lõpule lähenema, virtuaalne võistlus lõpeb 15. oktoobril. On jäänud täpselt nädal, et teha pikemaid treeninguid sõudeergomeetril. Sõudespinning Estonia tiim asub hetkel 17. positsioonil ja 16. koht ei ole üldse kaugel. 

Eelneval kahel aastal lõpetas meie tiim 16. kohal ja väga loodame, et suudame sama koha välja võidelda hea lõpuspurdiga ka 2017. aastal. 2015. aastal pingutas meie tiimis 36 inimest ja mullu olime 49 liikmega võistlustules. Sellel aastal on kogunenud võistkonda 39 liiget.

Kuigi võistlus ei ole veel läbi ja palju võib veel muutuda on Kristina Tõnismäe minek võimas. Kolme nädalaga üle 322 kilomeetri on märkimisväärne saavutus. Keskmiselt teeb see 13,4 km päevas ja samas tempos jätkates saaks Kristina challenge´ga kogutud 402km. Tiimisiseselt asub ta teisel kohal.

Esimesel positsioonil kogutud 381 kilomeetriga asub Aivar Vaus, kelle füüsiline vorm tänu FTC-le kindlasti paraneb ja võistluse lõpetades võib Aivar saada kokku 476km. Tiimi noorim liige asub kokkuvõtes 4. positsioonil. Ameerikas treeniv Viljandi Sõudeklubi sõudja Krete Koovit on tänase päeva seisuga kogunud 278km.

Oleme tublid ka järgmised 6 päeva ja proovime panustada natukene rohkem kui siiani. Oleks väga ilus kui Sõudespinning Estonia oma liikemtega saavutaks tugevas konkurentsis kolm aastat järjest 16. kohta. Hetkel oleme 17.

FTC võistkondlik arvestus | Sõudespinning Estonia tiimi sisene arvestus
ÜLES