UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Logbook on nüüd palju ilusam kui kunagi varem

/ / Uudised
Sisesõudjate online treeningpäevik Logbook läbis edukalt uuenduskuuri. Visuaalselt on leht nüüd palju kaasaegsem ja meeldivam ja sellele on lisatud arvukalt uusi funktsioone. Samuti on mitmed varasemad tegevused Logbook`is nüüd tunduvalt mugavamad ja kasutajasõbralikumad.

Logbooki esialgne põhiline funktsioon selle loomisel oli kasutaja treeningute fikseerimine ja nende arhiveerimine. Kogutud treeningute andmed andsid sõudeergomeetri kasutajatele põhjalikku ülevaadet enda arengust ja need statistilised andmed võimaldasid paremini planeerida edasist treenimist.

Aastatega on Logbook`i lisatud mitmeid uusi funktsioone – nii on hakatud portaali kaudu läbi viima virtuaalseid võistlusi ja pidama ülemaailmset edetabelit. See kõik pakkus inimestele rohkem motivatsiooni treenimiseks ja sisesõudjad said läbi selle platvormi kaasamõtlejaid ning uusi sõpru üle maailma.

Logbook`i uues ja paremini disainitud versioonis on läbi viidud järgmised muudatused:
  • Kaasaegne disain ja parem funktsionaalsus mobiiltelefonides ning tahvelarvutites.
  • Võimalus laadida ülesse tulemused väljaspool käesolevat sisesõudmise hooaaega.
  • Parem võimalus tulemuste filtreerimiseks edetabelis.
  • Parem võimalus lisada treeningpartnereid ja mugavam viis nende treeningute jälgimiseks.
  • Sisukam kasutajaprofiil.
  • Kasutajasõbralikum ja ülevaatlikum treeningute ajalugu.
  • Parem isikuandmete kaitse.

See ei ole veel kõik, Concept2 meeskond töötab Logbook`i arendamisega jätkuvalt. Plaanis on arendada ja ühildada ka ErgData ja Concept2 Utility Logbook`iga. Peatselt saavad kasutajad proovida neid virtuaalseid treeningpäevikuid nii oma mobiiltelefonides kui ka arvutites.

Nüüd on aga õige aeg minna uuendatud Logbook`i ja sellega tuttavaks saada. Täiendage kindlasti enda andmeid ja kui te pole veel registreeritud kasutaja, siis registreeruge ning sisestage süsteemi enda treeningute andmed.

Logbook oli loodud 16 aastat tagasi ja selle pika aja jooksul on Concept2 sõudeergomeetrite kasutajate poolt fikseeritud kokku üle 113000000000 meetri.

Mitu meetrit oled Sina oma elu jooksul läbinud sõudeergomeetril?

Concept2 Logbooki lehtLogbookis on põnevam kui Facebookis
ÜLES