UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

World Erg Challenge lõppes eestlaste jaoks edukalt

/ / Uudised
Möödunud reedel lõppenud ja tervet kuud hõlmanud virtuaalne meeskondlik võistlus World Erg Challenge lõppes eestlaste jaoks oodatult edukalt. Meie 43st sisesõudmise huvilisest koosnenud tiim lõpetas auväärsel 17. positsioonil 274 seast.

Oodatult, nagu ka kõigil varasematel meeskondlikel võistlustel millest oleme osa võtnud, läks esikoht Prantsusmaale – meie oma kuue tuhande kilomeetriga nende 29 vastu sel korral ei saanud. Ka prantslaste tiimi liikmete arv ületas meie oma pea viie kordselt.

Meie võistkonna kõige tublim kilomeetrite koguja oli 36 kordne Eesti Meister sõudmises Toivo Zoova, kes läbis kuu aja jooksul 704 km sõudeergomeetril. Keskmiselt teeb see iga päev natuke rohkem kui poolmaratoni! Ka individuaalses arvestuses oli tema positsiooniks 3570 osaleja seas auväärne 57. Koht. Tiimiarvestus teisele kohale jäi Peeter Rakitin 461 km-ga ning kolmandaks platseerus Hasso Arnim, olles Peetrist 60 km tagapool. Naiste arvestuses oli tublim Sirli Kruusmaa distantsiga 235 km.

Võrreldes jaanuarikuise Virtual Team Challengiga olime sel korral tagasihoidlikumad, kuid eks ole see põhjendatudki asjaoluga, et suurem osa meist on kolinud treeningutega juba veepeale ning jääb vait loota et sügisel toimuvaks Fall Team Challengiks on sõudeergomeetrite hoorattad puhastatud ning uut hoogu täis!

2016 aasta WEC-i tulemused | tutvu Sõudespinning Estonia tiimiga
ÜLES