UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Kauaoodatud ränk tuur on taas algamas

/ / Uudised
Juuli kuu stardib neljandat aastat järjest tõsise proovilepanekuga – algab Tour d’ Estonie. Esimesest juulist algav virtuaalne võistlus koosneb 21 etapist, kus ühtekokku on võimalus läbida sõudeergomeetril 440,3 kilomeetrit. Tuur lõppeb 23. juulil 7,9 kilomeetri pikkuse distantsiga. Osalema on oodatud kõik, kes soovivad uusi eesmärke ületada ja tahavad oma suve sisustada sportliku tegevusega.

Igal osalejal on võimalus langetada valik, millistest etappidest ta soovib osa võtta. Kõik 21 etappi on erineva pikkusega ja võistleja peab ette antud distantsi läbima meetrite täpsusega. Läbitud etapi eest jagatakse punkte ja nii selgubki paremusjärjestus. Seega, mida rohkem on sõidetud etappe, seda rohkem koguneb punkte ja paraneb enesetunne. Enda sõidu tulemus tuleb fikseerida pildiga ja saata see, kas info@soudespinning.ee või postitada FB lehele. Tour d’ Estonie raames toimub ühtlasi ka minituur, kus arvesse lähevad viimase viie etapi tulemused.

Eelmisel aastal osales kokku 49 võistlejat. Nende hulgast läbisid kogu tuuri, 21 etappi ja 440,3 kilomeetrit, kümme osalejat. Esimesed kaks kohta läksid mullu Prantsusmaale. Coco Fko läbis kõik 21 etappi ja kogus enda arvele 16 võitu. Parim eestlane, kelleks oli Jüri Ellen, platseerus neljandale kohale. Naiste arvestuses oli parimaks eestlane Tiina Kapten, kes läbis tuuri täispikkuses.

NB! Tuuri ajaks sõudeergomeeter koju 49€-ga. Võta meiega ühendust kohe, sest sõudeergomeetrite arv on piiratud.

Tour d’ Estonie koduleht | Tour d’ Estonie FB leht2016 aasta TDE tulemused
ÜLES