UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Kostivere Kooli VII sõudepäev

/ / Uudised
Kaheksa aastat tagasi Kostivere Kooli algatusel käivitatud sisesõudmise võistlus sai sel aastal peetud juba 7. korda. Traditsiooniliselt osalesid võistlusel Jõelähtme Valla kolme kooli õpilased, kes võtsid mõõtu 200m, 300m ja 500m distantsidel.

Suurima osalejaarvuga kooliks osutus Loo Kool, medaleid üldarvestuses võitsid õpilased ka Kostive Koolist ja Neeme Kooli õpilased asetsesid pjedestali astmetel. Eesmärk ergutada sportliku tegevust kolmes koolis sai edukalt täidetud ning parimaid sisesõudjaid autasustati diplomite ja medalitega.

Käesoleval aastal peeti ka võistkondlikud sõidud, kus ühte võistkonda pidi kuuluma erinevate klasside õpilased ühtlasi sai kooli personal ennast võistkonlikult õpilastega võrrelda.

Kokku võttis võistlusest osa nelja päeva jooksul üle 600 inimese. Püstitatud said nimetatud võistluse rekordid. 2. klassi õpilane Marek Ring Kostivere Koolist püstitas oma vanuseklassi rekordi läbides 200m distantsi ajaga 0.52,2 sekundiga. 4. klassi õpilane Sanne Lisette Vaikne (Kostivere Kool) parandas vanuseklassi rekordit tulemusega 1.11,5 (distants 300m).

Loo Kooli õpilane Marjana Beljakova sai enda nimele vanuseklassi rekordi tulemusega 1.04,8 (300m). Marjana koolikaaslane Artur Bürkland parandas 8. klassi poiste arvestuses, kus distantsiks oli 500m (1.29,9).