UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Austraalia otsesaates püstitati riigi rekord

/ / Uudised
Austraalia väga populaarses spordisaates “Sports Sunday” püstitas üks saatejuhtidest otse-eetris Austraalia rekordi. Endine ragbi mängija Peter Fitz, kes tänapäeval töötab spordi ajakirjanikuna, läbis sõudeergomeetril Concept2 500m tulemusega 1.23,6.

Austraalia sisesõudmise meistrivõistluste raames tehtud tulemus oli 55-59-aastaste normaalkaalu sõudjate kategoorias parim tulemus, mis andis Peter Fritzile riigi meistritiitli ja riigi rekordi. Esmakordselt peeti riigi meistrivõistlused pool virtuaalses formaadis, kus üle riigi oli organiseeritud 23 erinevat võistluspaika. Tänu sellisele formaadile võttis võistlusest osa 722 sportlast.

Peter Fritz osales võistlusel oma töökohas, seades sõudeergomeetri televisioonimaja stuudiosse ja võistlema pidi ta ennekõike iseendaga. Tol hetkel oli Peteril teada ka võistluse liidri tulemus – 1.26,5, mille ta pidi üle sõitma.

Võimsa alguse teinud sisesõudmise armastaja hoidis distantsi esimesel poolel kiirust 1:20. Teisel poolel hoog pistu rauges, kuid tulemus 1:23,6 oli siiski võimas saavutus selles vanusekategoorias.

Sellel hooajal käib ka Eestis 500m virtuaalne võistlus “Virtuaalne Sprint“, kus saab osa võtta iga soovija sõltumata elukohast. Selleks tuleb sõudeergomeetril Concept2 läbida 500m ja registreerida enda tulemus võistluse lehel. Sõudespinning.ee omalt poolt ootab aktiivset osalemist ja soovib osalejatele edu. Rohkem informatsiooni võistlusest leiab võistluse lehel.

Virtuaalse Sprindi koduleht | sisesõudesarja I etapp toimub 25. novembril
ÜLES