UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinning.ee V rattamatkal läbiti 62 km

/ / Uudised
Juba viiendat korda peetud Sõudespinning.ee rattamatkal läbiti üheskoos 62 erineva profiiliga kilomeetrit. Tallinna Sõudeklubi eest alustasid kakskümmend inimest matka Keila-Joa suunas ja koos läbiti täispikkuses Harku matkarada.  

Kõigile jõukohase tempoga liikudes jõuti mööda rannikut kõigepealt Vääna-Jõesuu randa, kus tehti esimene pikema peatuse ja seejärel sõideti edasi Keila-Joa suunas. Vahepeal pidid osalejad tegema tehnilised pitstopid, et välja vahetada tühjaks läinud sisekummi ning korra oli vaja teha kosmeetiline jalgratta parandus, et sõit oleks nauditavam.

Igaühele jagus teemasid, mida sõidu ajal arutada ja nii möödus aeg suhteliselt kiiresti. Põhiteemadeks olid eelmistel rattamatkadel olnud naljakad juhtumid. Mäletavasti IV rattamatkal ühel metsalõigul jäi kadunuks üks matkal esmakordselt osalenud inimene, keda õnneks leiti 10 min jooksul.

Mõned kerged kukkumised jätsid võib olla mälestused rattamatkast kauemaks kui arvata võis. Samuti uued, varem sõitmata lõigud, olid huvitavad ja mõnedes kohtades tehniliselt rasked. Terve marsruut oli aga esmakordselt läbitav nii, et ratta sadulast tuli maha tulla ainult paaril korral, kui oli vaja üles sõita Türisalu pangale.

62 km läbimiseks kulus osalejatel 5 tundi ja 2 minutit, keskmiseks kiiruseks mõõdeti 12,3 km/h. Matka jooksul kasutati ühte varukummi, kahel korral pumpa ja mutrivõtit. Söödi mitu kilogrammi banaane, üle 20 energiabatooni, ema poolt valmistatud võileibu, pannkooke, viineripirukaid ning joodi üle 30l vett.

Rattamatka pildigalerii | rattamatka marsruut | rattamatka leht
ÜLES