UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Eestlaste tiimile ultrasõudmine sobib! FTC kokkuvõte

/ / Uudised
Eesti sisesõudjate meeskonnavaim ja pühendumus oma lemmik spordialale ei ole aastatega vaibunud, sest taaskord lõppes meie jaoks edukalt iga-aastane Concept 2 Logbooki poolt korraldatav ametlik võiduajamine – Fall Team Challenge.

Septembri keskpaigas alustanud ja tervet kuud hõlmanud võistlus on Logbooki aastakalendris kolmas omataoline ning meie tiim on osalenud kolmel viimasel järjestikusel korral. Esimesed triibulised tõmmati 2014. aastal kui läbisime üheskoos 4549 km, mis tõi meile auväärse 15. koha. Aasta hiljem esinesime pisut tagasihoidlikumalt, saades tulemusega 4383 km 16. koha.

Käesoleval hooajal võime olla rõõmsad, et oleme oma tulemust distantsi näol palju parandanud, nimelt läbisime sel aastal üheskoos lausa 5145 km. Kuid koos meiega tõuseb ka konkurentide tase ning positsioonilt pidime taas leppima 16. kohaga.

Ka eestlaste seas samuti populaarseks saanud jaanuari kuud hõlmaval Virtual Team Challenge’l oleme alati püsinud tugevalt esikahekümnes. Arvestades, et osalevaid võistkondi on alati mitusada, on meie tulemused igati äramainimist väärt!

Meie selle aasta statistika

2016. aasta Fall Team Challenil osales kokku 395 võistkonda, mille hulgas olime meie 16ndad. Ülekaaluka võidu saavutas, nagu juba traditsiooniks saanud, meie sõprustiim Prantsusmaalt – French Indoor Rowers Team („Prantslaste sisesõudetiim“). Nemad läbisid üle 29,5 tuhande kilomeetri. Samuti oli nende tiimis 298 liiget rohkem kui meil.

Individuaalarvestuse põhjal kogus kõige rohkem kilomeetreid Dennis Echelberry, 63-aastane härra tiimist Age Without Limits, kelle tulemus oli 2530 km. Meile tuntud Darlene Brennan oli tulemusega 1513 km kolmas.

Meie Sõudespinning Estonia tiimi kõige kõvem spordihunt oli mitmekordne veteranide maailmameister Toivo Zoova, kelle kontole kogunes kuuga 616 791 meetrit. Ka üldises individuaalarvestuses oli Toivo kõrgel 35ndal positsioonil 4656 osaleja seas. 336 kilomeetriga tuli teisele kohale Rainer Saad ning kolmas koht läks Mihkel Klementsovile, kelle tulemus oli 301 km.

Naiste arvestuses jõudis kõige kaugemale Jessika Scholz läbides täpselt 195 km. Teisele kohale platseerus Krete Koovit 186km ja kolmanda tulemuse näitas Kristi Kallus 154km. Esindatud oli Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi, Laagri, Väike-Maarja, Jüri, Saue, Narva ja Räägi. Kokku sõudis meie tiimis 46 tubli sportlast.

Täname omalt poolt kõiki osalejaid ja loodame koos Teiega uuesti edu saavutada juba 1. jaanuaril 2017, kui algab Virtual Team Challenge!

Sõudespinning Estonia tiimi tulemused | Logbooki võistlused | Teised võistlused
ÜLES