UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Kohtume esmaspäeval trennis!

/ / Uudised
Uue hooaja esimene sõudespinningu treening Tallinnas toimub 3. septembril algusega kell 19:00 Harku Sõudebaasis (Sõudebaasi tee 21, Tallinn). Esialgu toimuvad sõudespinningu rühmatreeningud esmaspäeval ja kolmapäeval. Neljapäeviti on võimalus osa võtta jõusaalis toimuvast ringtreeningust.

Hiljem lisanduvad sõudespinningu rühmatreeningud teisipäeviti ja neljapäeviti ning süvalihaste treening oma keharaskusega neljapäeviti.

Kodulehel saavad kõik soovijad end treeningutele registreerida. Alustuseks tuleb teha kodulehel kasutaja konto ja seejärel on võimalus valida sobivad treeningud.

“Ootan juba väga sisehooaja algust. Heas seltskonnas on olnud alati kergem treenida. Juba 15. septembril algab logbooki virtuaalne jõuproov, kus on meil suurema võistkonnaga taaskord võimalus häid kohti jahtida. Ma tean, et see võistlus motiveerib meid kõiki,” rääkis Tallinna treener Aleksei Lipintsov.

Ka sel aastal on tulemas nii tavaformaadis kui virtuaalseid sisesõudmise võistlusi ning igaühel on võimalus neist osa võtta. Nagu ka eelmistel hooaegadel on Klubi Sõudespinning liikmetele Sisesõudesarjas osalemine tasuta. Klubi liikmed saavad ennast treeningutele registreerida eelisjärjekorras. Ühtlasi on meie klubi liikmetel võimalik näha igal nädalal uuenevat treeningplaani.

Klubi liikmed saavad soodushinnaga osa võtta 14.-16. juunil Viljandis toimuvast treeninglaagrist. Traditsiooniliselt treenitakse laagris imeilusal Viljandi järvel sõudepaatidel.

Sel hooajal on ees ootamas Klubi Sõudespinning poolt korraldatavad võistlused nagu Maismaa sõudemaraton10000 meetri jõuproovHarku PoolmaratonTour d’ Estonie ja uus virtuaalne võistlus 500m distantsil.

Liitu Sõudespinning.ee klubiga | registreeru treeningule
ÜLES