UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Virtuaalvõistlus selleks korraks lõppenud

/ / Uudised
Täna lõppes kuu aega väldanud virtuaalne sisesõudmise võistlus Fall Team Challenge. Tegemist oli järjekordse Concept 2 Logbooki poolt korraldatud üritusega, mille raames tuli täpselt kuu aja jooksul tiimidena läbida võimalikult suur hulk meetreid. Tiimi Sõudespinning Estonia jaoks oli tegemist esimese FTC-ga, kuid ka jaanuaris osaleti taolisel võistlusel, seega oli soojendus nö tehtud.

Meie tiimiga oli sel korral liitunud 31 aktiivset harrastajat. Esikoha pälvis kohe alguses pikalt liidriohjad haaranud Randel Peerna, kellel õnnestus läbida uskumatud 715km. Randel oli ka individuaalarvestuses auväärsel 26ndal positsioonil 3928st sportlasest. Teisele kohale platseerus Rainer Saad, saades tulemuseks 350km. Pikaajalises võitluses kolmanda koha nimel Rait Merisaare ja Peeter Rakitini vahel jäi lõpuks peale Merisaar tulemusega 280km. Naistest kuulus esikoht mitmekordsele maailmarekordiomanikule Tiina Kaptenile, kes läbis kuu ajaga 212km.

Kokku läbis eestlastest koosnev tiim pea 4,4 tuhat kilomeetrit, mis tagas 290 võistkonna seas auväärse 15. koha.

Kokkuvõttes oli kõige edukam võistkond prantslasi ja nende sõpru ühendav French Indoor Rowers Team, kes edestasid teist kohta enam kui 4 tuhande kilomeetriga saades tulemuseks veidi enam kui 28 tuhat kilomeetrit. Individuaalarvestuses pälvis esikoha Diane Michna, läbides 2,8 tuhat kilomeetrit. Eestlastele juba tuttavaks saanud Darlene Brennan oli sel korral teine, jäädes esikohast maha vaid 70km.

Järgmine taoline Logbooki kuu aega kestev võistlus toimub uue aasta jaanuaris ja kindlasti on võistkond väljas jällegi ka Sõudespinningul.

ÜLES