UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Virtuaalvõistlus „World Erg Challenge“ lõppenud

/ / Uudised
15. märtsist 15. aprillini kestnud Concept 2 Logbooki poolt korraldatud virtuaalne võistlus „World Erg Challenge“ on selleks aastaks lõppenud. Tegemist on ühega kolmest Logbooki kuu aega kestvast online-katsumusest, kus tiimidena tuleb koguda võimalikult suur hulk kilomeetreid. Nagu ikka oli oma tiim väljas ka Klubi Sõudespinningul.

Meie 14-liikmeline tiim kogus üheskoos 1 641 496 meetrit. Tiimisiseselt pälvis napi võidu Peeter Rakitin 282 672 meetriga, tiimi kapten Aleksei Lipintsov oli kohe teine, saades lõppresultaadiks 281 628 meetrit. Kolmas koht tiimisiseselt kuulus Madis Lõhmusele tulemusega 265 464 meetrit. Edukaim naine oli tiimisiseses üldarvestuses neljandal positsioonil olev Jane Puura, tulemusega 251 184 meetrit.

Kõikidele võistlusel osalejatele väljastab Concept2 vastava tunnistuse, kus on märgitud individuaalselt läbitud distants. Tunnistuse näidisega saad tutvuda vajutades järgnevale tekstile – World Erg Challenge tunnistus.

World Erg Challenge

Maailma arvestuses olime 47ndal positsioonil. Kokku osales võistkondi 191. Esikoha saavutas meie sõprustiim Prantsusmaalt, saades üldtulemusena kirja 25 690 914 meetrit. Teisel kohal oli võistkond „Age without limits“ tulemusega 22 630 420 meetrit.

Järgmine Logbooki online-formaadis tiimivõistlus algab sügisel, oktoobris. Oma võistkond on väljas Sõudespinningul ka siis ja ainult üheskoos treenides ja tulemust registreerides suudame konkureerida maailmas kõrgel positsioonil.

Concept2 Online Logbook | Tiimide tulemused | Fall Team Challenge
ÜLES