UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Concept2-l head uudised

/ / Uudised
Pikemat aega ei ole Concept2 sõudeergomeetrite Ameerika tehases tootmisliinil muutusi olnud. Nüüd on USA firmal head uudised kõikidele Concept2 armastajatele. Mõnda aega tagasi olid suured muudatused sõudeergomeetrite disainis. Tavapäraselt hallide sõudeergomeetrite kõrval sai tellida ka ilusad musta värvi sõudeergomeetreid. Musti masinaid said osta ka Eesti kasutajad.

Nüüd on muudatused veel suuremad ja Concept2 uhkustab uue monitoriga mis on juba järjekorras viies põlvkond. PM5 on saanud palju lisafunktsioone ja suurim nendest, mis kohe silma torkab, on ekraani taustvalgustus. Suurepärane asi, mis võimaldab inimestel hilisõhtustel ja öistel aegadel trenni teha. See on muidugi naljaga öeldud, aga see funktsioon teeb tõesti meeldivamaks andmete jälgimist monitoril.

Teine suur muutus on pulsivöö kasutamisel. Uuenduse saanud monitor loeb kõiki Bluetooth pulsivöösid ehk nüüd saab monitoriga ühendada ka Polar Bluetooth pulsivööd. See uus funktsioon rahuldab nii Suunto pulsikellade kasutajaid, kui ka Polar pulsikellade armastajaid. Vana ATN ühendamise süsteem on ka olemas.

Kolmas, suurem uuendus on see, et PM5-ga sõudeergomeetrites ei saa rohkem kasutada Logkaarte. Positiivne selle asja juures on see, et ei pea rohkem ostma lisaraha eest ID-kaardi lugejat, et oleks võimalik Logkaardilt andmeid arvuti abil lugeda. Logkaarti tõesti selle monitoriga ei saa kasutada, aga saab kasutada teisi andmekandjaid nagu spetsiaalne C2 USB mälukaart. Jällegi lihtsustab ta sõudeergomeetri kasutamist, kuna USB Flash Drive saab sisestada otse oma arvutisse.

Tootja kodulehel on paari sõnaga räägitud energia kulutamisest ning et uus monitor peaks seda vähem tarbima. Taustvalgustus peaks nagu patareide energiat rohkem sööma, aga ei tohi ära unustada, et treenimise ajal sõudeergomeeter toodab ise monitori tööks vajaliku energia. Kiidetud taustvalgustus ei tõsta energia kulusi kuna mitte tõmbamisel see ei põle.

Õnneks on jäänud alles kõik varasemates mudelites olnud mängud, mis teeb isiklikult minu meelt jätkuvalt rõõmsaks. PM5 lisafuntsioonid on mõistlikud ja kasutajatele vajalikud ja sõbralikud. Esimesed masinad PM5 monitoridega on juba Eestisse jõudnud ja igaühel on võimalus saada sellise masina õnnelikuks omanikuks. Ergomeetreid on võimalik soetada Sõudespinning.ee kodulehel peatselt avatavast e-poest.

Tutvu sõudeergomeetrite hindadega | Sõudeergomeeteri C2 PM5 hinnaks on 1080€

Juba PM5 monitori näppinud Sõudespinning.ee eestvedaja Aleksei Lipintsov

ÜLES