UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Klubi Sõudespinning alustas uue hooajaga

/ / Uudised
2015/2016 aasta hooaeg alustati 17. augustil tavapäraselt kell 19.00 Harku Sõudebaasis. Esimesel treeningul osales 10 sisesõudmise harrastajat ja rütmilise muusika saatel nauditi üheskoos treenimist sõudeergomeetritel. Tõsi on öelda, et sel suvel pole meil päris puhkust olnud ja ka puhkuse ajal jätkasime esmakordselt treeningutega kahel päeval nädalas. 

Augusti lõpuni toimuvad Harku Sõudebaasis treeningud esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti. Esmaspäeviti toimuvad rühmatreeningud muusika saatel ja treeneri juhendamisel, kolmapäeviti on treeningute ülesehitus sama. Neljapäeviti toimub kaks treeningut. Sõudeergomeetrite saalis rühmatreening muusika saatel ja jõusaalis ringtreening.

Algajatele sobivad ideaalselt teisipäevased ja neljapäevased treeningud, kuna treeningute koormused on madalamad  ja treener paneb rohkem rõhku sõudetehnika õpetamisele.

Alates septembrist on ka reedesed tehnikatreeningud kavas kirjas ja ka need sobivad suurepäraselt algajatele, kuna treeningul õpetatakse sõudetehnika nüanse individuaalselt.

Sel aastal planeerime täiustada meie klubi ürituste nimekirja ja toota palju videomaterjali. Kodulehel saavad soovijad, nagu ka varasematel hooaegadel, ennast treeningutele eelnevalt registreerida. Selleks peavad kõik soovijad ennast kõigepealt registreerima kasutajaks, mille järel avaneb võimalus näha treeninguid.

Ka sel aastal on tulemas mitmesuguseid sisesõudmise võistlusi ning igaühel on võimalus neist osa võtta. Nagu ka eelmisel hooajal on Klubi Sõudespinning liikmetele EMT Sõudesarjas osalemine tasuta. Samuti saavad klubi registreeritud liikmed ennast treeningutele eelisjärjekorras registreerida. Tulemas on ka Klubi Sõudespinning poolt korraldatavad võistlused nagu Maismaa sõudemaraton, 10000 meetri jõuproov, Harku Poolmaraton, Tour d’ Estonie ja üks uus ja põnev sisesõudmise sprindivõistlus.

Liitu Klubiga Sõudespinning | Klubi liikmed | võistlused
ÜLES