UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Muudatused Sõudespinning.ee hinnakirjas

/ / Uudised
Alates 01.10.2015 on muutunud Sõudespinning.ee treeningute hinnakiri. Suurem osa muudatustest puudutab klubi liikmeid. Kindlasti on seoses sellega Teil tekkinud mitu küsimust. Proovime nendele kohaselt vastata ja väga loodame mõistvale suhtumisele.

Sõudespinningu treeningute hinnakirjaga saate tutvuda eraldi lehel, kus on välja toodud hinnad Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi ja Türi treeningutel. Klubi liikmed saavad soetada 5x ja 10x kaarte, mis teeb treeningutel osalemise mugavamaks ja soodsamaks.

Hea meelega teatame, et kõikides eelpool nimetatud linnades on treeningud juba alanud või lähipäevil algamas ning on ühtlasi ka registreerimise süsteemis nähtaval.

Miks on hinnad tõusnud? 

Vastus sellele küsimusele on lihtne. Hinnad tõusevad igal pool, sõltume väga paljudest asjaoludest. Püüdsime mitmel aastal vastu tulla oma klubi liikmetele ja jätta vaatamata üldisele hinnatõusule oma treeningtasud samaks. Hetkel on see aga muutunud võimatuks ja klubil pole enam võimalik samadel tingimustel tegutseda. Soovime väga, et saaksite pärast rasket ja pikka tööpäeva tulla klubisse, et koos mõnuga ja pühendunult treenida.

Kas midagi on veel muutumas?

Loomulikult! Iga tehtud treeninguga tõuseb meie füüsiline vorm ja läbi selle paraneb meie/teie tervis!

Teeme siis jälle koos mõnusalt trenni!

Uus sõudespinningu treeningute hinnakiri | klubi liikmelisusest
ÜLES