UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Kuidas alustab Sõudespinning Estonia VTC-d 2019. aastal?

/ / Uudised
Virtual Team Challenge algab traditsiooniliselt 1. jaanuaril. Nagu Te mäletate oli 2018. aasta jaanuar Sõudespinning Estonia tiimile väga edukas, sest võit õnnestus vormistada meie nimele. Liidri positsiooni hoidsime üle poole võistluse ja edestasime prantslasi, kes olid peamised konkurendid, väga kindlalt.

Optimistlikult tulevikku vaadates on meie tiimil teoreetiline võimalus sel aastal võitu kaitsta. Kui heita pilk prantslaste ja ameeriklaste 2018. aasta tulemustele erinevatel võistlusel, siis koht poodiumil oleks meie väikesele võistkonnale ka suur saavutus. Meie tiimil on loomulikult võimalus suuremaks kasvada. Sisesõudmise harrastajaid on eestlaste hulgas palju rohkem, kui praegu tiimis liikmeid. Selleks, et tiim laieneks on vaja leida endas julgus ja liituda Sõudespinning Estoniaga.

Peame aru saama, et sellistel võistlustel nagu Virtual Team Challenge loeb iga sõidetud kilomeeter. Kuigi tiimi nimi on Sõudespinning Estonia, ei ole kutsutud tiimi ainult sisesõudjad. Hea meelega kutsume panustama ka SkiErgi ja BikeErgi harrastajaid.

Panustame ühiselt tugeva tulemuse nimel, mitte ainult enda poolt sõidetud kilomeetritega vaid motiveerime teisi tiimiga liituma. Nagu alati, tuleb selleks Logbookis leida Sõudespinning Estonia tiim, sellega liituda ja seejärel liituda Virtual Team Chellenge võistlusega. Peale seda tuleb võimaluste piires treenida Concept2 ergomeetritel ja fikseerida enda tulemused Logbook portaalis.

Täna on võistlusega liitunud 21 inimest. Neid, kes regulaarselt sõudeergomeetri tõmbavad, on palju-palju rohkem. Hetkel on tiimis Imanta Hütt, Krete Koovit, Kadri Kuusk, Eve Oviir, Kevin Kriisa, Jürgen-Ander Reimets, Kaido Ruul, Liina Murakas, Raivo Radala, Peeter Rakitin, Tiit Taimla, Andres Teder, Priit Luhakooder, Liisi Toom, Eero Tuhkanen, Ardo Urmet, Hanna Vask, Kristi Kallus, Heili Pirso, Aleksei Lipintsov ja Margus Veer.

Nagu ka varasematel aastatel, teeme 1. jaanuaril ühistreeningu ja kutsume sõudeergomeetrite omanike meiega liituma. Tallinna inimesi ootame 1. jaanuaril alates kella 12:00 st Harku Sõudebaasi (Sõudebaasi tee 21) sõudma. Planeeritud distantsiks on 10km, aga läbida võib ka rohkem. Kui Sa pole veel tutvust sõudeergomeetriga teinud, siis võta spordiriided kaasa ja astu läbi. Samal kellaajal ootab sõudma ka Viljandi Sõudeklubi.

Virtual Team Challenge leht | liitu Sõudespinning Estonia tiimiga
ÜLES