UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Ka sellel suvel pakume midagi uut ja põnevat!

/ / Uudised
Meil on hea meel teatada, et ka sel suvel saavad sõudespinningu harrastajad proovida midagi uut ja põnevat. Koostöös Liteboat Eesti organisatsiooniga tekib igaühel võimalus proovida päris sõudmist veepeal, päris sõudepaadiga ja päris aerudega!

Esimesed paadid jõuavad Eestisse aprillikuu lõpus Pransusmaalt Pontcharra väikelinnas olevast tehasest. Esialgu on meie kasutada kolm Liteboat ühepaati mis on mõeldud sõudmiseks merel. Mere sõudepaadid on laiemad kui võistluspaadid ja püsivad veepeal palju stabiilsemalt.

Sellise paadiga saab sõuda ka inimene, kes pole kunagi sõudmisega tegelenud ja tänu sellele avaneb sõudmise võimalus kõigile, kellel on soov sõudmist veepeal proovida. Sõudespinning.ee võtab juba praegu oma kodulehel vastu sooviavaldusi, et panna kokku huviliste grupid. Esimesed ennast kirja pandud inimesed saavad vastava koolituse tasuta.

Edaspidiselt saab meresõudepaate rentida treenimiseks, merel matkamiseks ja ka soovi korral endale soetada. Juba täna saate leida informatsiooni Liteboat paatidest eesti keelsel kodulehel.

Tutvu Liteboat paatidega | Liteboat kanal YouTubes
ÜLES