UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Virtuaalne Fall Team Challenge algab 15. septembril

/ / Uudised
Fall Team Challenge algab 15. septembril! Liituge Sõudespinning Estonia tiimiga ja alustage uute meeskonnaliikmete värbamist. Sõudke, suusatage või sõitke rattaga oma meeskonna jaoks nii palju meetreid kui võimalik. Iga meeter loeb ja kiirus ei ole oluline. Põhiline, et suudaksite panustada regulaarsete treeningutega Concept2 masinatel treenides.

Kui te pole kunagi varem meeskonna väljakutses osalenud, siis nüüd on selleks õige aeg! Tiimiga saab liituda septembri lõpuni ja kasutada saab Concept2 RowErg, SkiErg või BikeErg masinaid.

Kutsuge oma lemmik treeningkaaslased, pereliikmed, töökaaslased või sõbrad kaasa! Olenemata sellest, kas asute kõik ühes kohas või teid eraldavad kilomeetrid. Kilomeetreid saab koguda ka kodus, rentides sõudeergomeetri meie käest.

Enda kilomeetrite lihtsaks fikseerimiseks saab kasutada väga mugavat Äppi nimega ErgData. Laed alla äpp enda telefoni, ühenda see läbi bluetoothi sõudeergomeetri monitoriga ja peale treeningut liiguvad sinu kilomeetrid automaatselt Logbook andmebaasi. Äpp pakkub ka põnevamaid ja põhjalike andmeid sinu treeningu kohta.

Täpsema teabe saamiseks külastage Fall Team Challenge lehte. Loodame, et liitute meiega, sest koos me oleme tugevamad!

Liitu Sõudespinning Estonia tiimiga | ErgData äpp
ÜLES