UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Külalistreener Türi sõudespinningus

/ / Uudised
14. oktoobril toimuvad Türil tavapärasest veidi erinevad sõudespinningu treeningud. Esiteks – sel päeval on treeningsaalis kasutusel 10 sõudeergomeetrit ja teiseks – mõlemad treeningud viib läbi külalistreener Tallinnast. Neil treeningutel pannakse peamiselt rõhku sõudetehnika õpetamisele ning koostöö parandamisele.

Sõudespinningu eestvedaja ja treener Aleksei Lipintsov kutsub kõiki Türi spordihuvilisi treeningule. Oodatakse väga ka neid inimesi, kes pole veel enda jaoks seda spordiala avastanud. Sõudespinning sobib ideaalselt aktiivse ja sportliku elu harrastajatele.

Aleksei Lipintsov

“Põnevusega ootan seda päeva, kui saan kohtuda Türi sõudespinningu sõpradega ja muidugi loodan sel päeval ergomeetritel näha ka uusi inimesi. Luban anda treeningul osalejatele kõike seda, mida olen ise palju aastaid sisesõudmisega tegeledes teada saanud. Sõudetehnika on minu arvates kõige tähtsam asi ja sellega hakkangi 14. oktoobril inimesi kiusama!” – selline oli Aleksei kommentaar peatselt toimuvate treeningute kohta.

Registreemine treeningutele käib tavapäraselt meie kodulehe kaudu. Kiirustage end kirja panama, sest kohtade arv on piiratud! Treeningud toimuvad algusega kell 18.00 ja kell 19.00 Türi Ühisgümnaasiumi võimlas (Tolli 62).

Treeningutele registreerimine | treeningute lühitutvustus
ÜLES