UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Uus hooaeg on kohe algamas

/ / Uudised
Sõudespinningu uus hooaeg ei ole enam kaugel. Tallinnas alustame treeningutega 4. septembril algusega kell 19:00. Treeningud toimuvad Harku Sõudebaasis, Sõudebaasi tee 21. Esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval treenime koos sõudeergomeetritel Concpet2. Neljapäeval toimub kõigile soovijatele jõusaalis ringtreening. Treeningud on jõukohased nii algajatele kui ka pakuvad väljakutseid edasijõudnutele.

Rühmatreeningutest treenime kõik koos sõudeergomeetritel mõnusa muusika rütmis ja püüame hoida tempot, täiustada tehnikat ja nautida koos liikumist. Jõusaalis on treeneril ette valmistatud erinevad harjutused ja igaüks saab valida raskused vastavalt enda võimekusele. Hooaeg kestab septembrist kuni mai kuu lõpuni. Selle aja vältel toimub mitmeid virtuaalseid kui ka koha peal toimuvaid väljakutseid.

Logbook

Esimene virtuaalne rahvusvaheline võistkondlik võistlus algab 15. septembril. See on kuu aega kestev jõuproov, kus meeskonna edusse on võimalik panustada kõigil, hoolimata treenitusest. Esimene individuaalne jõuproov leiab aset 25. novembril, mil toimuvad Eesti MV pikamaa distantsil. Võistlusel tuleb läbida 6000 meetrit. Otsi enda trenniriided välja, võta sõber kaasa ja näeme juba septembris trennis!

ÜLES