UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Aleksei Lipintsov treenib jälle Türi rahvast

/ / Uudised
2. mail toimub taas Türil kaks sõudespinningu treeningut treener Aleksei Lipintsov’i juhendamisel. Neil treeningutel pannakse peamiselt rõhku sõudetehnika õpetamisele ning koostöö parandamisele. Samuti on võimalus saada individuaalseid nõuandeid kogenud treenerilt.

Sõudespinningu eestvedaja ja treener Aleksei Lipintsov kutsub kõiki Türi spordihuvilisi treeningule. Oodatud on ka inimesed, kes pole veel enda jaoks seda spordiala avastanud. Samuti ka neid, kes on spordialaga tutvust juba teinud. Sõudespinning sobib ideaalselt aktiivse ja sportliku elu harrastajatele.

Kiirustage end kirja panema, sest kohtade arv on piiratud. Igale treeningule pääseb 8 kiiremat registreerujat. Registreerimiseks on vaja teha endale konto Sõudespinning.ee lehel. Treeningud toimuvad algusega kell 19.00 ja kell 20.00 Türi Ujula spordisaalis (Tallinna 60). Ühe treeningu hind on osalejatele 5€.

Sõudespinningu treening kestab keskmiselt 50-60 min ja koosneb oma ülesehituselt kolmest osast, milledest esimene on soojendus, sellele järgneb treeningu põhiosa, lõpus sooritatakse mahasõit ja venitusharjutused. Soojenduse ajal tehakse hulgaliselt tehnilisi harjutusi, mis aitavad paremini omandada õiget sõudetehnikat. Põhiosas sõidetakse erinevate pikkuste ja tempodega lõike. Treeningu lõpus tehakse koos erinevaid venitusharjutusi.

Registreeru treeningule siin | Vaata pildigalerii veebruaris toimunud treeningust
ÜLES