UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Veebruarist sõudespinningu treeningud ka Pärnu Sõudekeskuses Kalev

/ / Uudised
Veebruarist algavad sõudespinningu treeningud Pärnu Sõudekeskuses Kalev, aadressiga Suur-Jõe tn 50b. Esialgselt toimuvad treeningud igal esmaspäeval ja neljapäeval algusega kell 18. (Alates 1. veebruarist).

Treening kestab keskmiselt 50-60 min ja koosneb oma ülesehituselt kolmest osast, milledest esimene on soojendus, sellele järgneb treeningu põhiosa, lõpus sooritatakse mahasõit ja venitusharjutused. Soojenduse ajal tehakse hulgaliselt tehnilisi harjutusi, mis aitavad paremini omandada õiget sõudetehnikat. Põhiosas sõidetakse erinevate pikkuste ja tempodega lõike. Treeningu lõpus tehakse koos erinevaid venitusharjutusi.

Treeneriks ja juhendajaks on kehakultuuri magistrikraadiga Koidu Killing, kes on tegelenud sõudmisega 10 aastat. Treeningutele tuleb eelnevalt registreeruda läbi meie kodulehe: www.soudespinning.ee. Selleks peab tegema end kodulehe kasutajaks ning seejärel rubriigis „Treeningud“ valima endale sobiv treening. Kui hiljem selgub, et treeningul siiski osaleda ei saa, tuleks broneering tühistada.

Koidu Killing

Treener Koidu Killing – “Olen põnevil, soovisin juba väga ammu sellega tegeleda! Ootan suure põnevusega esimest treeningut ja sinna treenima nii noori kui ka igas vanuses mehi ning naisi. Pean mainima. et sõudespinningu treeningud sobivad kõigile, olenemata sinu antud hetke füüsilisest vormist.

Pühendan ennast õige sõudetehnika õpetamisele, kuna just see on minu arvates kõige tähtsam osa treeningul. Õigesti sõudes väldid vigastuste tekkimist ning korrektselt sooritatud liigutused tõstavad treeningu efektiivsust ja seeläbi ka sportlase isiklikku treenituse taset”.

SK Kalev asukoht kaardil | registreeru treeningule (pead olema sisse loginud)
ÜLES