UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Uus virtuaalne „Hullu Karu“ võistlus

/ / Uudised
Aja ja kogemustega on saanud Sõudespinning Eesti palju sõpru välismaalt. Meie poolt korraldatud virtuaalsetel võistlustel osaleb järjest rohkem harrastajaid teistest riikidest ja nüüd kutsuti ühele taolisele osalema ka meid. Juba 10. novembril, esmaspäeval, stardibki järjekordne taoline ettevõtmine – „Hullu Karu võistlus“.

Inglane Stuart Thorp korraldab taolist võistlussarja juba kolmandat aastat ja tõdeb heal meelel, et osalejate hulk on kasvanud. 2012. aastal, kui toimus esimene „Crazy Bear Challenge“, oli osalejaid vaid 3 – Stuart ise, Ricky Wilding ja miljoni meetri maailmarekordiomanik invasõudja Anke Molkenthin. 2013. aastal oli registreerinud 39 harrastajat, kellest 13 läbisid kõik etapid. Sõideti kokku 634 poolmaratoni (21097m) ehk et ühiselt läbiti 13 375 498 meetrit sõudeergomeetril. Sellel aastal on oma osalemissoovist teada andnud juba enam kui 50 sportlast.

Võistlus algab 10. novembril ja kestab kuni 24. detsembrini. Nende 44 päeva jooksul tuleb läbida 30 poolmaratoni. Loomulikult ei ole kohustus läbida kõiki etappe, osalejatena lähevad kirja ka need, kes läbivad selle aja jooksul kasvõi ainult ühe etapi. Üritusel on ka oma (hetkel veel) privaatne Facebooki leht, kus kõik osalejad saavad enda teekonnast pilte ja lugusid postitada. Samamoodi toimib seal interaktiivne edetabel, kuhu osalejad saavad ise oma tulemusi lisada.

Osalemissoovist palume teada anda Sõudespinningule või otse Rait Merisaarele, kes jagavad lahkelt lisainformatsiooni üritusel osalemise kohta.

Tegemist ei ole küll kerge ettevõtmisega, kuid koos ühise eesmärgi nimel pingutades on see võistlus väga nauditav ja ühtlasi hea võimalus enne jõule saada heasse vormi, et õigustada endale kõiki neid aastalõpuga kaasnevaid söömispidustusi.

ÜLES