UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudebaasis oli tantsupidu

/ / Uudised
23. detsembril kestis Tallinna Sõudeklubi ruumides õhtune „treening“ varajaste hommikutundideni. Juba teist aastat järjest pidasid Klubi Sõudespinningu auväärsed liikmed maha ühe vägeva jõulupeo. Pidu algas Kalmer Tennosaare tuntud ja natukene muudetud hiti sõnadega “Sõudebaasis on tantsupidu, see toimub siin täna õhtul”.

Kuigi esindatud ei olnud kogu Klubi liikmestik, oli pidu vägev. Mõne jaoks kestis see koguni 9 tundi! Kõik olid kaasa võtnud midagi suupärast ja nautisid mõnusat seltskonda. Aastalõpuüritustele kohaselt pidas Klubi eestvedaja ja peatreener Aleksei Lipintsov uhke kõne, millest ei puudunud tänusõnad sportlastele hooaja jooksul tehtud töö eest ega tulevikuvisioonid.

“2014. aasta oli tõeline maailmarekordite aasta, sel aastal oli neid lausa 8. Aga ärgem unustagem, et meie põhieesmärk on hea tervis. Oma treeningutega me suudame pakkuda nii tippudele treeningvõimalusi kui ka inimestele, kes võib olla ei soovi võistlusel osaleda ja tahavad olla lihtsalt heas füüsilises vormis” – sellised laused kõlasid klubi eestvedaja kõnes.

Õhtu programmist ei puudunud sportlastele kohaselt ka võistlus – nimelt said kõik sõbrale väljakutse esitada ja võidu tantsu lüüa. Kui jalad aga ära väsisid, võis peale saunaskäiku ennast lumeingliks pikutada.

[rev_slider pidu2014]

Pidu oli tõepoolest väga uhke. Nauditavaks tegi selle just meie ühtne Sõudespinningu pere – kõik need inimesed, tänu kellele kõik oli nii nagu oli. Ka Klubi eestvedaja Aleksei kiitis õhtut: „See oli ikka väga äge! Kõik oli super!“.

Soovime omalt poolt kõigile tujuküllast aastalõppu ja sama vägevaid üritusi edaspidiseks!
ÜLES