UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Üheks päevaks kolis sõudespinning Tallinna Spordihalli

/ / Uudised
17. septembril toimus Tallinnas järjekordne suurejooneline Reebok Festival, kus oli võimalik proovida kõiksugu treeninguid, mida spordi- ja fitnesklubid pakuvad. Iga osaleja leidis enda jaoks huvipakkuvat ja lõi kaasa ka veel avastamata treeningutel. Esmakordselt oli nimetatud üritusel esindatud ka sõudespinning Tartu ja Tallinna treeneritega.

Kohe päeva alguses toimus esimene treening, kus pandi suurem rõhk sõudetehnika õpetamisele. Seekord kasutati uut süsteemi, kus treeningul osalejatele jagati kõrvaklapid, mille kaudu sai kuulata rütmilist muusikat ja treenerite õpetussõnu.

Teisel treeningul tõsteti intensiivsust, tehti mitmed kiiremad lõigud, kus tempod jõudsid numbrini 32. Ka päeva kolmandal treeningul tegeleti sõudetehnikaga. Treeningute koormused olid jõukohased igale ühele ja iga treeningu lõpetati venitusharjutustega.

Treeninguid viisid läbi Tallinna Sõudespinningu treener Aleksei Lipintsov ja Tartu Sõudespinningu treener Rait Merisaar.

Aleksei Lipintsov – “Meeldiv oli näha ühes kohas nii palju inimesi, kes sportisid. Tore, et Eesti rahvas hoolitseb enda tervise eest. Mulle, kui treenerile, meeldiks rohkem kui inimesed treeniksid teadlikumalt. Siin pool kutsun kõiki ühinema spordigruppidega, kus on juhendajateks oma ala spetsialistid”.

Vaata rohkem pilte Reebok Festivalilt | Registreeru sõudespinningu treeningule
ÜLES