UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõudespinningu treeningud nüüd ka Türil!

/ / Uudised
Alates 15. septembrist on Türi elanikel võimalik liituda Sõudespinningu treeningutega enda kodukohas. Treeninguid juhendab maailmarekordi omanik ja mitmekordne Eesti meister sisesõudmises Siim Sarapuu. Treeningud toimuvad tööpäevadel algusega kell 18.00 ja kella 19.00. Registreerimine treeningutele käib läbi Sõudespinning.ee kodulehe.

Türi Ühisgümnaasiumi, Türi Spordiliidu ja Penteer OÜ koostöös sai peetud esimene Sõudespinningu treening Türil. Alaga alustatakse tutvumist hetkel viiel sõudeergometril ja treeninguid juhendab mitmetel sisesõudmise võistlustel medaleid võitnud ja Randel Peernaga 100km tandemi sõidus maailmarekordi püstitanud Siim Sarapuu.

Esimene treening on juba peetud, energilise ja rütmilise muusika saatel sai mõnusalt trenni tehtud ja nii treener kui ka treenijad olid väga õnnelikud ja rõõmsad. “See on lihtsalt super, me saame nüüd siin oma kodukandis sõudespinnida. Mina käin sõudespinningu treeningutel tegelikult juba ammu. Lihtsalt selleks oli vaja kord nädalas võtta suuna Tallinna poole, kus neid läbi viiakse. Nüüd me saame treenida nö kodus.” – rääkis peale esimest treeningut Piia Tamm.

Treeningutel võivad osaleda kõik soovijad, sest sõudeergomeetritel saab koormust reguleerida ja tänu sellele võib trennis osaleda igaüks. Treener õpetab igaühele õiget sõudetehnikat ja koos valitakse õige koormus, et muuta treeningut efektiivsemaks.

“Alustame viie sõudeergomeetriga, hiljem loodame lisada niipalju sõudemasinaid, et kõik soovijad saaksid sõuda. Põhiline asi on loomulikult treeningutest saadud hea enesetunne ja tugev tervis. Sellepärast on meie treeningutel treener alati kõrval.” – rääkis Sõudespinningu eestvedaja Aleksei Lipintsov.

FotoDmitri Kotjuh/Järva Teataja

ÜLES