UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Kolm küsimust tuuril osalejale

/ / Uudised
Eelmisel aastal edukalt kõik 21 etapi läbinud ja tuuri naistearvestuses teise kohta võitnud Malwina Tritt Iirimaalt osaleb ränkraskel jõuproovil ka sel aastal.

Sisesõudmise armastaja mainis vestluse käigus, et ta vaatab uhkusega enda eelmise aasta tulemusi. Palusime julgel naisel vastata kolmele küsimusele, mida ta lahkesti oli nõus tegema.

Malwina kuidas Sa said teada Tour d’ Estoniest?

Esimest korda kuulsin tuurist läbi Facebooki 2015. aastal. Olin tol hetkel vigastatud ja kahjuks ise osaleda ei saanud. Jälgisin väga suure huviga tuuri käiku ja juba siis otsustasin, et järgmisel aastal, kui olen vigastusest paranenud kindlasti võtan tuurist osa.

Miks Sa võtad osa sellest raskest jõuproovist?

Eelkõige võtan tuuri kui head treeningut. Minu jaoks on see nagu treeninglaager, kus treenitakse iga päev. Tuuriga saab väga hästi parandada enda vastupidavust. Suutsin peale tuuri eelmisel aastal teha põhidistantsidel isiklikud rekordid. Tegelikult tuuri lõpetamine on juba omaette saavutus.

Soovin sel aastal parandada eelmise aasta tulemusi ja pean mainima, et nii võimsal katsumusel ei tea kunagi, kuidas see võib lõppeda. See teebki asja minu jaoks eriti põnevaks.

Kuidas Sa toitud pühapäeviti?

Mitte midagi erilist. Täiesti tavaliselt ja tänu sellele, et teen palju trenni sõudeergomeetril ei pea ma väga ranget dieeti pidama, et olla heas vormis.

Tour d’ Estonie leht FB-s | Tour d’ Estonie leht
ÜLES