UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Kas see on hea või halb?

/ / Blogi
Te kindlasti panite tähele, et me oleme saanud väga headeks sõpradeks Prantsusmaa sisesõudjatega. Virtuaalse Harku Poolmaratoni võistlusel osales sel aastal päris suur prantslaste delegatsioon. Ka mitmed poodiumi kohad läksid tuntud veinimõisade maale. Meie 100km sõitu jälgisid meie uued sõbrad ka väga tähelepanelikult, sest nädal hiljem pidi toimuma ka neil samalaadne jõuproov.

Nende poolt korraldatud võistlusel oli palju osalejaid, tunduvalt rohkem kui meil. Eriti palju oli üksiküritajaid ja see on hea. Palusin meie klubi rahvusvahelise suhtlemise koordinaatoril Rait Merisaarel hankida kiiremas korras infot ja teha väike uudis nende saavutustest. Postituse kirjutamise ajal ei ole veel uudis valmis saanud, aga mina lugesin saadetud algmaterjalist ainult üht!

Minu ja Meelise tulemust on parandatud ja see tähendab seda, et meie sõbrad lükkasid meid maailmarekordi hoidjate troonilt minema. Kas see on hea või halb küsiks ma enda käest? Vastust kohe ei leia, sest Sõudespinningu eestvedajana see uudis mulle kohe kindlasti ei meeldi. Minu ja Meelis Karmo nimesid 100km maailmarekordite reitingus rohkem ei ole.

Õnneks leiab reitingust meie klubi teiste liikmete nimesid, aga me ju tahame alati rohkem. Kui enne tänast päeva oli neid 6, siis nüüd on ainult 4. Väikse Eesti kohta on seda tegelikult palju, aga me tahaksime oma tulemuste ja saavutustega olla väga suur sisesõudmise riik, kellega maailmas arvestatakse.

Kas on see siis hea või halb? Sportlasena või siis endise maailmarekordi omanikuna on see suurepärane. Ma siiralt õnnitlen mehi, kes tegid kõvema tulemuse ja juba täna alustan ettevalmistust uueks katseks. Ma tean, et kogemused ja oskused mida olen aastetega kogunud ei tee uue rekordi püstitamist võimatuks.

Motivatsiooni leidmisega ei ole mul kunagi probleeme olnud. Suudan ennast piisavalt motiveerida ühe ainsa numbriga sõudeergomeetri monitori peal. Vastutust ei karda, ei kiirusta ja valmistun mõistusega. Juulis hakkab pihta virtuaalne sisesõudmise tuur Tour d’ Estonie, mis on suurepärane ettevalmistus uueks rekordiks.

Tegelikult ma ütlen, et see on suurepärane kui keegi sõidab sinu tulemuse üle. Esiteks see näitab seda, et asi ei seisa ühe koha peal ja teiseks meie saame jälle näidata teistele, et meie klubi oskab teha väga hästi seda, mida me teha armastame.

Minu ja Meelise rekordit parandati 1 minuti ja 31 sekundiga, see tegi keskmiseks kiiruseks prantslastel Fabien Fayel ja Hervé Pruneaul 2:00,3, meie keskmine oli 2.00,7. Me peame tegema kõvema tulemuse!

ÜLES