UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Ideid kodus sõudeergomeetril treenimiseks

/ / Uudised
Eestis üle 70% fitnessklubides on olemas sõudeergomeetrid Concept2. Suurem osa inimestest kasutavad sõudeergomeetreid soojenduse tegemiseks enne põhitreeningut jõusaalis. On olemas ka spordihuvilisi, kes kasutavad sõudemasinaid põhitreeninguks. Väga palju kasutatakse sõudeergomeetreid ka kodudes.

Tihti tekkivad probleemid sisesõudmise treeningute planeerimisel, kus inimesed ei suuda välja mõelda endale treeningkavu. Ei suudeta otsustada kui pikalt oleks vaja teha enne põhitreeningut soojendust, kas teha lõike või sõita ühtlases tempos terve treeningu. Kas sooritada lõigud intensiivsemalt või rahulikult, samuti ei teata, kui pikalt peaks puhkama lõikude vahel, et treening annaks suuremat efekti füüsilisest koormusest.

Treeningplaan

Sõudespinning.ee pakub inimestele võimalust valida endale treeningkava, mida kasutavad kogenud sõudjad või ainult sisesõudmisele spetsialiseerunud sportlased. Samuti võib sattuda treeningkavadele, mis on koostatud kogenud sõudespinningu treenerite poolt.

Nimelt on meie andmebaasis mitmed treeningkavad, mida kasutavad enda treeningutel oma ala tegijad ja andmebaasi täiendatakse regulaarselt. Koduleht pakub treeningkavu juhuslikuse alusel ja valimiste arv ei ole huvilistele piiratud.

Andmebaasis on treeningkavad, mille on koostanud Tallinna Sõudespinningu treenerid Aleksei Lipintsov ja Kristi Kallus, Tartu Sõudespinningu treener Rait Merisaar. Noorsõudja Irena Budanova, kes on võitnud kuldmedali Horvaatias toimunud rahvusvahelisel regatil Croatia Open, lemmik treeningkava. Samuti mitmekordse maailmarekordi omanik sisesõudmises Tiina Kapteni lemmik treening. Treenida võib ka Olümpia pronksi Andrei Jämsä ühe lemmiku treeningkava järgi.

Leia endale treeningkava siin | Meetodiliselt koostatud treeningkava
ÜLES