UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Homsel sisesõudevõistlusel Alfa selgub Tõnu Endreksoni troonipärija

/ / Uudised
Homme, 21. jaanuaril stardivad 45 meest Audentese Spordihallis 1000 meetri distantsile sõudeegromeetritel, et selgitada välja, kes võtab Alfa sõudevõistluste tiitli üle legendaarselt Tõnu Endreksonilt.

Endrekson ise jääb tänavu Alfalt kõrvale ja nii on võistluse peakorraldaja Mihkel Klemetsovi sõnul väga raske ennustada, kes Eesti sisesõudmise kõige ihaldatuma võidu endale saab. „Piltlikult öeldes on troon vaba,“ ütles Klementsov. „Kindlasti tahab võita endiselt heas vormis Allar Raja, ent 1000 meetrit on väga salakaval ja nii sekkuvad kindlasti ka nooremad sõudjad – näiteks Leo Muiste või Kaarel Kiiver.“

Kuna meeste klassis registreerus võistlusele 45 osalejat, tuleb sõudjatel ette võtta ka eelsõidud kell 13.30. Finaal peetakse päeva naelana kell 18.30.

Kokku tuleb Alfal erinevates võistlusklassides starti üle 400 tippsportlase ja harrastaja. Esimene start antakse kell 11. Tänavuse Alfa näol on tegu juubelivõistlusega, esimesest korrast möödub 30. aastat. Viimasel kahel talvel peeti Alfa seoses piirangutega virtuaalselt, nüüd saavad sportlased taas ühes saalis Concept 2 sõudeergomeetritele istuda.

Pealtvaatajatele on võistlus tasuta, videoülekanne startidest toimub võistluse YouTube’i kanalil

Stardiprotokoll | Võistluse leht
ÜLES