UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Saa Sõudespinning.ee sõbraks ja tule sõbrapäeval trenni!

/ / Uudised
Sõudespinning.ee kutsub kõiki soovijaid proovima Sõudespinningu treeningut 14. veebruaril algusega kell 14.00 Harku Sõudebaasis aadressil Sõudebaasi tee 21, Tallinn. Treeningul võivad osaleda kõik soovijad, kes ei ole siiani selle spordialaga tutvust teinud. Sõbrapäeva puhul on treeningu hinnaks 1€!

Sõbrapäeva treeningut juhendavad Aleksei Lipintsov ja Sirli Kruusmaa, kes õpetavad õiget sõudetehnikat ja räägivad sellest, kuidas peaks sisesõudmise treeninguid metoodiliselt õigesti tegema. Treening sobib ideaalselt ka inimestele, kes pole varem spordis aktiivsed olnud.

Samuti leiab palju kasulikku enda jaoks treeningust inimene, kes omab isikliku sõudeergomeetrit ja soovib treeningute kvaliteeti tõsta.

Treenerite juhendamisel ja muusika saatel viiakse läbi demotreening mis kestab 45 min. Treeningu koormus sobib igaühele. Enne treeningu algust viivad treenerid läbi teoreetilise lühitutvustuse. Treening ise koosneb soojendusest, põhitreeningust ja venitusest.

Soojenduse ajal tehakse tehnilisi harjutusi, mis aitavad paremini aru saada sõudetehnika nüantsidest. Põhiosas sõutakse sõudeergomeetril erinevate tempode ja kiirustega. Põhiosa on jagatud lõikudeks, mille vahel on puhkepausid. Treening lõpetatakse venitusharjutustega. Kõiki neid asju näidatakse treenerite poolt osalejatele ette.

Selleks et treeningul osaleda, tuleb kõigil soovijail ennast treeningule kirja panna ehk broneerida endale või/ja enda sõbrale koht treeningul. Registreerimiseks tee meie kodulehel endale konto ja treeningute nimekirjast leia Sõbrapäeva treeningu. Konto tegemiseks vajuta ülemises menüüs olevale “Logi sisse” lingile ja seejärel “LOO KONTO” nupule.

Sõbrapäeva puhul on osalejatele treeningu hinnaks 1€

Registreeri ennast kasutajaks | Broneeri koht sõbrapäeva treeningule

Kohtume Sõbrapäeva Sõudespinningu treeningul!

ÜLES