UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Fall Team Challenge motiveerib alustama

/ / Uudised
Üheks igal aastal toimuvaks Concept 2 Logbooki poolt korraldatavaks võistluseks on Fall Team Challenge. Ideaalne motivaator, kui Sa pole veel uue sisesõudmise hooajaga alustanud. Üheskoos kogume Sõudespinning Estonia tiimile sõudeergomeetril Concept2 sõidetud kilomeetreid. Võistlus algab 15. septembril ja kestab 30 päeva.

Selle aasta FTC-l ei ole eesmärgiks võit, vaid nö uude hooaeg sisse elamine või treeningutega alustamine. Osalemine annab kindalasti jõudu, et taas sõudeergomeetrile treenima minna. Kui esimene samm on tehtud on juba lihtsam regulaarselt treenida.

Võistlus on võistkondlik ja tiimidel on vaja ühe kuu jooksul koguda võimalikult palju kilomeetreid. Oma tulemusi Logbooki sisestades, kajastuvad need kohe ka meeskonna ja võistluse lehel. Tuletame meelde, et Logbooki keskkond on taaskord läbinud uuenduskuuri ja nüüd kajastab portaal rohkem statistilisi andmeid tehtud treeningutest.

Sõidetud kilomeetreid saab lisada nii käsitsi kui ka kasutades erinevaid äppe. Meie arvates kõige mugavam ja ühenduvuse sõbralikum äpp on ErgData, mis on tasuta allalaetav nii Android kui ka iOS telefonidele.

Võistlusega liitumiseks tuleb teil logida sisse Concept 2 Logbooki portaali ja rubriigi „Teams“ alt otsida üles Sõudespinning Estonia võistkond. Seejärel peate kinnitama oma osalemise FTC, vajutades nupule „Join the challenge“. Edaspidi oma tulemust sisestades näete rubriigist „Teams“ meeskonna Sõudespinning Estonia peale vajutades kõiki meie tiimi liikmeid ja nende poolt läbitud distantsi.

Liituda Sõudespinning Estonia tiimiga saab siin | eelmise aasta tulemused
ÜLES