UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Esimesena Eestis… esimesena kogu maailmas

/ / Uudised
Nüüd on laupäevast, 10. maist, juba nii palju mööda saanud ja nii Siimule kui Randelile on kohale jõudnud, mida nad täpselt tegid. Sündis uus maailmarekord ja mitte lihtsalt niisama rekord, vaid ühtlasi moodustasid nad maailma absoluutselt esimese invaklassi tandemi, kes sisesõudmises sellist distantsi läbinud.

Eesmärgipõhine ettevalmistus algas juba jaanuari kuus, mil mehed osalesid aktiivselt Concept2 poolt korraldatud online mõõduvõtus eesmärgiga koguda tohutul hulgal kilomeetreid. „Esimene treening 100 km jaoks oli kohe 1. jaanuaril, kui sõitsime Sõudekeskuses Kalev poolmaratoni võistlust“ kommenteeris Randel.

Osalist ettevalmistust sõiduks sai lugeda ka varasematest postitustest, kuid kuidas see laupäev siis ikkagi täpselt välja nägi?

Päev enne suurt sõitu möödus meeste jaoks rahulikult. Siim väntas rattaga tööle ja tagasi ja sellega viimane ettevalmistus sõiduks piirdus. Ka Randelil oli puhkepäev: „Kõik mis vaja, oli ju juba tehtud!“. Tegelikult oli see Randeli jaoks juba kolmas selline, sest viimase korraliku treeningu tegi ta kolm päeva enne maailmarekordisõitu.

Loe edasi Siimu ja Rendeli blogist
ÜLES