UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Aerutaja teeb sõudevõistlusel ilma

/ / Uudised
Kümme päeva enne Virtual Team Challenge finišit on Sõudespinning Estonia tiimis kõige rohkem kilomeetreid kogunud SAK Tartu nooraerutaja Kevin Kriisa. Talveperioodil treeningutel sõudeergomeetrit varemgi kasutanud sportlane otsustas jaanuaris teha seda rohkem ja nõnda kujunes välja nii hea tulemus, et Kevin asub võistluse üldarvestuses individuaalselt kolmandal positsioonil. 

Täna kuulub Eesti rekord Rait Merisaarele ja Aivar Vausile, kes 2014. aastal läbisid kokkuleppeliselt võrdselt 1007km, mis tegi kahepeale kokku 2014km. Täna on Kevinil läbitud juba 930km ja juba homme peaks ta Eesti püsiva rekordi purustama.

Sõudespinning Estonia on hetkel võistluse liider, kuid kuu eelviimasel nädalavahetusel on peakonkurendid Prantsusmaalt kõvasti meile lähemale tulnud. Lõpuni ei ole palju aega jäänud ja peame tööpäevadel tegema korralikult trenni ja kasvatama vahemaad teise kohaga.

Kui ei ole võimalust 15km päevas sõuda siis piisab ka 10st või 5 kilomeetrist. Palume ka nendel inimestel, kellel pole veel ühtegi km sõidetud, võtta tuleval nädalal eesmärgiks vähemalt 15km nädalaga. Tuletame meelde, et treeningud treenerite juhendamisel toimuvad Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Pärnus.

Virtual Team Challenge 2018 a seis | Informatsioon treeningutest

 

ÜLES