UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Treening jõulukingituseks

/ / Uudised
Sõudespinning.ee teeb jõulude saabumise puhul 30 inimesele kingituse. Nimelt on 15. detsembril Tallinnas nii ringtreening kui ka rühmatreening osalejatele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, kiirusta registreerimisega.

See on hea võimalus teha sõbrale või lihtsalt tuttavale sportlik kingitus. Rühmatreening sõudeergomeetritel algab kell 19:00 ja ringtreeningu algus on kell 18:50 Tallinna Sõudeklubis aadressil Sõudebaasi tee 21.

Rühmatreening sõudeergomeetritel koosneb soojendusest, treeningu põhiosast, kus tuleb teha viis 6 minutilist lõiku erinevate tempodega. Treeningu lõpetavad venitusharjutused. Treeningkava sobib ka esmakordsetele harrastajatele.

Ringtreeningut alustatakse 10 minutilise soojendusega sõudeergomeetritel, millele järgneb 45-minutiline jõusaali osa. Erinevaid jõusaali harjutusi sooritatakse 1 minuti jooksul, harjutuste vahel on 1 minut puhkust. Treeningu lõpetavad venitusharjutused.

Treeningule registreerimiseks tuleb Sõudespinning.ee lehel luua endale konto ja seejärel ennast treeningule kirja panna.

Pane ennast treeningule kirja (esmalt logi sisse) | Rühmatreeningu video
ÜLES