UNUSTASID PAROOLI?

TEE ENDALE KONTO

Sõudespinningu treeningud Türil

/ / Uudised
17. veebruaril toimub Türil kaks sõudespinningu treeningut. Mõlemad treeningud viib läbi treener Tallinnast. Neil treeningutel pannakse peamiselt rõhku sõudetehnika õpetamisele ning koostöö parandamisele.

Sõudespinningu eestvedaja ja treener Aleksei Lipintsov kutsub kõiki Türi spordihuvilisi treeningule. Oodatud on ka inimesed, kes pole veel enda jaoks seda spordiala avastanud. Samuti ka neid, kes on spordialaga tutvust juba teinud. Sõudespinning sobib ideaalselt aktiivse ja sportliku elu harrastajatele.

Kiirustage end kirja panema, sest kohtade arv on piiratud! Treeningud toimuvad algusega kell 19.00 ja kell 20.00 Türi Ujula spordisaalis (Tallinna 60). Ühe treeningu hind on osalejatele 1€.

Treening algusega kell 19:00
Treening algusega kell 20:00
1. Monika V. 1. Raivo R.
2. Kaire L. 2. Eve R.
3. Piret E. 3. Andres A.
4. Tiia R. 4. Veronica S.
5. Mall K. 5. Taavi K.
6. Ivo R. 6. Leelo L.
7. Reet M. 7. Piia T.
8. Harri S. 8.

Sõudespinningu treening kestab keskmiselt 50-60 min ja koosneb oma ülesehituselt kolmest osast, milledest esimene on soojendus, sellele järgneb treeningu põhiosa, lõpus sooritatakse mahasõit ja venitusharjutused. Soojenduse ajal tehakse hulgaliselt tehnilisi harjutusi, mis aitavad paremini omandada õiget sõudetehnikat. Põhiosas sõidetakse erinevate pikkuste ja tempodega lõike. Treeningu lõpus tehakse koos erinevaid venitusharjutusi.

Sisesõudmisest üldiselt | sõudespinningu treening ja muusika
ÜLES