UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Sõidame ennast maailmas kolme sekka

/ / Uudised
2018. aastaks julgeme teha suuri eesmärke Virtual Team Challengil. Korra oleme oma postitustes maininud, et kindlasti peame proovima 2017. aasta tulemuse sel korral üle sõita. Miks mitte väikse riigina konkureerida suurriikidega, oleme senimaani ju tõestanud, et palju maha me neist ei jää. 

VTC algab 1. jaanuaril ja kestab kuni 31. jaanuarini. Selle aja jooksul peavad tiimi liikmed koguma võimalikult palju kilomeetreid sõudeergomeetritel, arvesse lähevad ka SkiERG ja BikeERGil sõidetud kilomeetrid. Loevad ainult Logbooki sisestatud kilomeetrid, sõltumata sellest, kas neid on Sul 2 või 502. Iga kilomeeter loeb.

VTC oli mööduval aastal Sõudespinning Estonia tiimile väga edukas. Kokkuvõtes 7. koht 575 tiimi seast. Bostoni sõudjad ja Prantsusmaa sisesõudjad on võib olla tõesti meie jaoks liiga kõva pähkel. Kuid kõik teised tiimid, kes meid edestasid, on kindlasti võidetavad.

Eestis on väga palju sisesõudmise harrastajaid, meil on ainult vaja nad üles leida ja paluda meie tiimiga liituda. Siinkohal kutsume kõiki, kes seda postitust loevad, mõtlema tiimi edukuse peale. Loomulikult panustades ise ja kutsudes oma sugulasi, sõpru ja tuttavaid sõitma ühise eesmärgi nimel.

Omalt poolt pakume jaanuaris mitmeid huvitavaid üritusi ja ühistreeningud. Juba 1. jaanuaril toimub traditsiooniline 10 km sõit, 6.-7. jaanuaril Tallinnas, Tartus, Viljandis, Narvas ja Pärnus sõidetakse sõudeergomeetritel 24h. Praktiliselt igal nädalavahetusel tehakse ühistreeninguid poolmaratonis.

Kui sul pole veel Logbookis kontot, siis tee seda endale juba täna. Saad kohe liituda Virtual Team Challenge võistlusega (vaata video). Oleme eeskujuks teistele ja naudime treenimist sõudeergomeetritel. Koos on alati lõbusam, kasulikum ja põnevam.

Virtual Team Challenge leht | Tee endale Logbookis konto | 2017 VTC tulemused
ÜLES